stickyimage

Już w ten piątek premiera Hitman: HD Trilogy

Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix Ltd.w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że już w ten piątek do sklepów trafi gra Hitman: HD Trilogy. Zawiera ona trzy gry z serii Hitman w wersji HD – Hitman 2: Silent Assassin, Hitman: Contracts oraz Hitman: Blood Money. Tytuł ten dostępny będzie na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Po raz pierwszy w historii przeżyj ponad 40 niesamowitych misji w jakości HD z trzech klasycznych gier z serii Hitman. Niezależnie od tego czy jesteś wiernym fanem Hitmana, czy też dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tym tytułem, to wydanie daje możliwość podjęcia kontraktów i zadań, które ostanowią kwintesencję serii i które określiły Agenta 47 nie tylko ikonę popkultury, ale także najlepszego płatnego zabójcę na świecie.

O serii gier Hitman:

Pierwszą grą z tej serii był Hitman: Codename 47 wydany na PC w 2000 roku przez IO Interactive. Dała ona początek serii, która zdobyła wiele nagród i sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Agent 47, charakterystyczny główny bohater to genetycznie zmodyfikowany klon stworzony po to, by stać się niezwykle wprawnym zabójcą. Seria Hitman to nie tylko gry komputerowe, ale także film pełnometrażowy, książki, komiksy, gadżety i ogromna społeczność fanów na całym świecie. Ostatnio Agent 47 powwrócił po długim czasie oczekiwania w nowej grze Hitman: Rozgrzeszenie, dostępnej na platformy Playstation 3, Xbox 360 oraz na komputery osobiste.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane