stickyimage

Jagged Alliance: Back in Action – premiera już w połowie czerwca

Firma Techland poinformowała, że już 14 czerwca we wszystkich sklepach w Polsce pojawi się najnowsza odsłona kultowej serii Jagged Alliance: Back in Action w wersji, która tylko w Polsce, będzie wzbogacona o wszystkie dostępne DLC. Gra zostanie wydana na platformę PC w cenie 79,90 zł.

Jagged Alliance: Back in Action to remake kultowej strategii taktycznej, w której przyjdzie graczom kierować poczynaniami grupy najemników w fikcyjnym państwie Arulco. Od taktycznego zmysłu zależy, w jaki sposób gracze poradzą sobie z czyhającymi na nich zagrożeniami. Walki odbywają się w innowacyjnym systemie aktywnej pauzy „”, który łączy rozwiązania znane ze strategii czasu rzeczywistego (RTS) z elementami turówek. To innowacyjne zestawienie sprawia, ze walki są bardziej dynamiczne i angażujące, ale wciąż są tak samo wymagające i wciągające jak w poprzednich odsłonach serii.

Gra została stworzona zupełnie od podstaw na nowym silniku, uwzględniającym zaawansowane modele 3D, fizykę gry oraz nowy szczegółowy rzut izometryczny. Samo meritum gry pozostało jednak bez zmian, co z pewnością ucieszy fanów tej kultowej serii” – tłumaczy Anna Anisimowicz, Manager ds. PR Wydawnictwa firmy Techland.

Gra zostanie zlokalizowana kinowo przy współpracy z polskimi fanami i sceną Jagged Alliance, w szczególności z Iron Squad oraz osobami stojącymi za Jagged Alliance Center PL.

Jagged Alliance: Back in Action posiadać będzie sugerowaną cenę detaliczną 79,90 zł. Wersja pudełkowa gry będzie rozszerzona o trzy kody DLC o łącznej wartości 20 zł. Kody zawierają wyposażenie najemnika w wersjach przystosowanych do różnych warunków walki. Zestawy zawierają trzy unikatowe przedmioty: lekki hełm pokryty kamuflażem, wojskową kurtkę oraz karabin automatyczny, które są przystosowane do walki w nocy, na pustyni oraz w dżungli.

Jagged Alliance: Back in Action będzie dostępne na rynku już  14 czerwca na platformę PC, w cenie 79,90 zł.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane