stickyimage

iiyama dla graczy na 20-lecie firmy – kup monitor G2773HS i odbierz słuchawki Razer gratis!

W tym roku iiyama, światowy lider produkcji najwyższej jakości monitorów, obchodzi 20-lecie istnienia. Od samego początku najważniejszym wyróżnikiem wszystkich produktów sygnowanych logo firmy jest najwyższa jakość wykonania monitorów oraz wyświetlanego obrazu. Dzięki temu iiyama jest dzisiaj synonimem doskonałych monitorów, które znajdują uznanie zarówno zwykłych użytkowników, jak i szerokiego grona profesjonalistów – poczynając od grafików, na zawodowych graczach kończąc.

Specjalnie dla graczy iiyama przygotowała z tej okazji promocję. Wystarczy kupić najnowszy, 27-calowy, 120Hz monitor iiyama G2773HS, i zarejestrować go na stronie http://www.iiyamaplay.com, aby otrzymać . Tym sposobem za cenę monitora, czyli 1599 PLN otrzymujemy gwarantujący doskonały obraz i dźwięk, profesjonalny sprzęt dla graczy o wartości blisko 1850 PLN.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Ilość zestawów limitowana. Pełny regulamin akcji znajduje się na stronie http://www.iiyamaplay.com

Słuchawki Razer Electra Black odznaczają się optymalnie rozmieszczonymi osłonami głośników o średnicy 52 mm, wyposażonymi w grube poduszki wykonane z wysokiej jakości materiału. Dzięki temu idealnie formują się do kształtu ucha, skutecznie blokując tym samym zbędne odgłosy otoczenia. Pałąk jest zbudowany z elastycznego, lekkiego tworzywa, tak więc cała konstrukcja, wraz z dołączonym mikrofonem, jest bardzo wygodna nawet podczas wielogodzinnego użytkowania.

iiyama G2773HS to 27 calowy monitor zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających graczach. Odświeżanie 120Hz gwarantuje najwyższą płynność i ostrość obrazu w czasie wyświetlania nawet najbardziej dynamicznych grafik – filmów i gier. Co więcej – im bardziej zaawansowana graficznie gra (więcej klatek na sekundę), tym większą korzyść odczuje gracz. Tak zwany input lag jest dwukrotnie niższy niż w przypadku standardowych monitorów z odświeżaniem 60Hz. Nawet myszka będzie chodziła płynniej. W połączeniu z 1ms czasem reakcji oznacza to zero smużenia i opóźnień w wyświetlanym obrazie. Docenią to zwłaszcza osoby, które wiedzą, że na wirtualnym polu bitwy każdy ułamek sekundy jest na wagę złota i może przesądzić o ostatecznym sukcesie lub porażce.


źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane