stickyimage

Hugh Grant idzie w ślady Hanka Moody’ego w komedii „Scenariusz na miłość”!

28 listopada pod tytułem „Scenariusz na miłość” na ekrany polskich kin trafi „The Rewrite” – najnowsze dzieło specjalisty od komedii romantycznych – Marca Lawrence’a, twórcy takich hitów, jak „Czy słyszeliście o Morganach”, „Prosto w serce”, czy „Dwa tygodnie na miłość”. W rolach głównych w filmie występują niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara (za „Mój kuzyn Vinny”) Marisa Tomei. W oczekiwaniu na premierę prezentujemy pierwsze zdjęcia z pełnego humoru „Scenariusza na miłość”.

15 lat temu scenarzysta Ray Michaels (Grant) miał świat u stóp. Dowcipny, seksowny i rozchwytywany laureat najbardziej pożądanej filmowej nagrody świata – Oscara. Teraz jest spłukany, rozwiedziony i cierpi na chroniczny kryzys twórczy. Jedyne, co mu zostało z czasów chwały, to zawyżone poczucie własnej wartości. Z nadzieją na zarobienie łatwych pieniędzy, przyjmuje ofertę poprowadzenia kursu pisania scenariuszy na niewielkiej uczelni. Selekcja na zajęcia, prowadzona osobiście przez „profesora”, opiera się na prostych zasadach – przyjęte zostają tylko ładne kobiety i brzydcy mężczyźni. Jednak wkrótce Ray, czarujący kursantki swoją hollywoodzką przeszłością, sam ulegnie czarowi jednej z nich (Marisa Tomei).


SCENARIUSZ NA MIŁOŚĆ w kinach od 28 listopada
(„The Rewrite”)

Gatunek: komedia romantyczna
Produkcja: USA 2014
Reżyseria i scenariusz: Marc Lawrence („Dwa tygodnie na miłość”, „Prosto w serce”, „Czy słyszeliście o Morganach”)
Obsada: Hugh Grant („Był sobie chłopiec”, „Dwa tygodnie na miłość”, „To właśnie miłość”, „Dziennik Bridget Jones”, „Notting Hill”, „Cztery wesela i pogrzeb”), Marisa Tomei („Idy marcowe”, „Kocha, lubi, szanuje”, „Zapaśnik”, „Alfie”, „Dwóch gniewnych ludzi”), J.K. Simmons („Jobs”, „W chmurach”, „Tajne przez poufne”, „Spider-Man 1, 2,3”), Chris Elliott (seriale: „Różowe lata 70.”, „Wszyscy kochają Raymonda”, „Diabli nadali”, „Jak poznałem waszą matkę”)

Tagi: , , , , , ,