stickyimage

Gra Madagaskar 3 w planie wydawniczym firmy Cenega

Cenega , oficjalny partner firmy NAMCO BANDAI PARTNERS w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra Madagascar 3 w wersji na konsole Xbox 360 i Playstation 3. Gra ukaże się 3 sierpnia 2012.

Gra oparta na przygotowanym przez wytwórnię DreamWorks Animation nadchodzącym filmie Madagascar 3 pozwala graczom wcielić się w rolę swoich ulubionych bohaterów, takich jak lew Alex, zebra Marty, żyrafa Melman czy hipopotam Gloria. W nowej przygodzie paczka przyjaciół podróżuje wraz z cyrkową trupą poprzez Europę. Aby wrócić do Nowego Jorku muszą wspiąć się na wyżyny swych umiejętności w cyrkowych pokazach.

Gracze odczują wyjątkową atmosferę cyrkowej sceny, uczestnicząc w emocjonujących i często niedorzecznych zadaniach, wymyślanych przez przebiegłe pingwiny. Ku uciesze publiczności wykonywać będą niezwykłe akrobacje w wielu znanych europejskich miejscowościach, zadziwiając tłum sztuczkami godnymi cyrku Extravaganza! W tej niezwykle zabawnej historii uczestniczyć będą wszyscy bohaterowie z Madagascaru, wliczając w to takie postacie jak Król Julian, Mort i Maurice, szympansy Phil i Mason, oraz wielu nowych przyjaciół takich jak lew morski Stefano, tygrys syberyjski Vitaly czy jaguar Gia.

Cechy gry:

. Graj swoimi ulubionymi postaciami z Madagascaru – wciel się w rolę lwa Alexa, zebry Martiego, żyrafy Melmana czy hipopotama Glorii podróżujących po znanych w Europie miejscach i weź udział w niesamowitej cyrkowej przygodzie.

. Uchwyć cyrkowe emocje – zostań królem przedstawienia i weź udział w pokazach, które oczarują akrobacjami i sztuczkami cyrkowymi.

. Doświadcz nowych przygód – skacz, huśtaj się, kop, rozwalaj, pływaj, rycz, biegaj w ogromie czekających na ciebie zadań.

. Zagrajcie wspólnie – doświadcz świata Madagascaru z przyjaciółmi. Grajcie wspólnie w trybie dla dwóch graczy z opcją swobodnego dołączania się do gry w dowolnym momencie!

. Gra w oryginalnej, angielskiej wersji językowej.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane