stickyimage

Filmowy Dzień Dziecka – 3-dniowa zabawa w kinie Praha

W najbliższy piątek, tj. 1 czerwca br. warszawskie Kino Praha organizuje trzydniową imprezę rodzinną – filmowy Dzień Dziecka. W programie znajdą się  nie tylko filmowe pokazy, ale i bezpłatne wydarzenia towarzyszące jak edukacyjne zabawy, konkursy czy warsztaty.

W ramach Filmowego Dnia Dziecka w Kinie Praha najmłodsi widzowie mają szansę zobaczyć zarówno produkcje najnowsze – premierowo w kinie Praha „GORYL ŚNIEŻEK W BARCELONIE” oraz niezapomniane klasyki, takie jak „PIĘKNA I BESTIA”, a także m.in. „MUPPETY”, „LATAJĄCA MASZYNA”, „ALE CYRK”, „MNIAM”.

Oprócz pokazów filmowych, z myślą o najmłodszych filmowych odbiorcach przygotowano liczne atrakcje: warsztaty plastyczne, zabawy ruchowe, malowanie buziek w motywy filmowe, konkurs plastyczny z nagrodami, quiz „Co wiesz o filmie”, filmowe czytanki, zabawy z chustą Klanzy, warsztaty małych odkrywców i wiele innych.
Podczas warsztatów młodych filmowców dzieci będą mogły sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę o filmie, m.in. o poszczególnych zawodach związanych z produkcją filmową czy elementach animacji.  Niewątpliwą atrakcją będzie też możliwość zwiedzania kabiny operatorskiej.

Udział w większości przygotowanych atrakcji jest bezpłatny.
Koszt biletów na seanse analogowe wynosi 13 zł, zaś na seanse cyfrowe i 3D 16 zł.


źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane