stickyimage

Edycja limitowana gry Metro: Last Night dla wszystkich zamówień przedpremierowych

Cenega, dystrybutor firmy THQ w Polsce, Czechach i Słowacji z przyjemnością informuje, że pierwsze egzemplarze ukazującej się w marcu gry Metro: Last Light będą sprzedawane jako edycja limitowana, wzbogacona o kilka ekskluzywnych dodatków. Osoby zamawiające grę w przedsprzedaży otrzymają kopię Metro: Last Light z jej śmiertelnie trudnym „trybem stalkera”, a także stalkerskie wyposażenie – zmodyfikowany karabin szturmowy AKS-74U z kompletem śmiercionośnej, wojskowej amunicji, pełniącej też funkcję waluty w uniwersum gry. Oferta dotyczy zarówno wydania na komputery PC jak i edycji konsolowych.

Warto dodać, że Metro: Last Light ukaże się w polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru (napisy) na wszystkich platformach sprzętowych.

Tryb stalkera to najlepszy sposób gry w Metro.” – mówi Huw Beynon, strateg kreatywny w firmie THQ. „W pełni zasługuje na wypracowaną opinię – to jedno z najbardziej wciągających, klimatycznych wyzwań w świecie gier i wierzymy, że fani ucieszą się z jego powrotu w edycji limitowanej Metro: Last Light.

Od 18 grudnia 2012 r. posiadacze konsol PlayStation 3 zamawiający edycję limitowaną gry w serwisie Sony PlayStation Network otrzymają dodatkowo, za darmo, skórkę dla PlayStation Network (w momencie złożenia zamówienia) oraz cyfrową edycję popularnej strzelanki Homefront (w dniu premiery gry).

Informacje o grze:

Głęboko pod ruinami postapokaliptycznej Moskwy, w tunelach metra, ocaleni z kataklizmu ludzie rywalizują w śmiertelnie niebezpiecznej rozgrywce. Przerażające mutanty czają się w katakumbach pod opustoszałą powierzchnią ziemi i polują wśród zatrutych chmur przetaczających się po szarym niebie. Zbyt skłócone, by się zjednoczyć, stacje metra walczą o dostęp do broni ostatecznej, ukrytej w wojskowych schronach D6. Tląca się pod ziemią wojna domowa może być definitywnym końcem ludzkości. Artem, przygnieciony winą, lecz niesiony nadzieją, jest kluczem do naszego przetrwania – ostatnim płomykiem światła w gęstniejącym mroku…

·         Pompująca adrenalinę walka z użyciem egzotycznego arsenału własnoręcznie wykonanych broni. Atakuj ludzi i mutantów wykorzystując osłonę ciemności.

·         Wsiąknij w postapokaliptyczny świat moskiewskiego metra w jednej z najbardziej klimatycznych gier wszechczasów.

·         Walcz o każdy nabój i każdy oddech w klaustrofobicznym połączeniu survival horroru i strzelanki FPP.

·         Technologia nowej generacji oferuje niesamowitą fizykę i efekty świetlne, podnosząc poprzeczkę na komputerach PC i konsolach

Więcej informacji o grze znajduje się w serwisie  http://www.enterthemetro.com, na twitterze (Twitter.com/MetroVideoGame) oraz facebooku (Facebook.com/MetroVideoGame).

 

źródło:materiały prasowe

 

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane