stickyimage

Debiutancki singiel „Take our hearts” – Jesper Nohrstedt

Debiutancki singiel „Take our hearts” to odnoszący sukcesy na całym świecie utwór młodziutkiego, bo zaledwie 16-letniego Jespera Nohrstedta. Piosenkę określa się jako połączenie ‘I Want You (To Want Me Back)’ – Morten Hampenberg & Alexander Brown i ‘Save The World’ stworzone przez Swedish House Mafia. Po wydaniu tego singla ze wszystkich stron jak lawina posypały się komentarze – po prostu „quite fantastic”.

Na całe szczęście w Danii odbył się ‘X factor’, bo to właśnie tam odkryto talent Jespera Nohrstedta. Zajęte przez niego 3 miejsce nie podcięło mu skrzydeł, a wręcz ich dodało. „Take our hearts” zdobył 2 miejsce na Dansk Melodi Grand Prix 2012, a wbrew pozorom świat skandynawskiej muzyki wcale nie jest mały. Wystarczy wspomnieć chociażby o duńskich wokalistkach jak Lykke Li czy Ida Corr , powszechnie znanych na międzynarodowym sklepieniu gwiazd.
Swoim młodzieńczym urokiem i niekwestionowanym talentem Jesper wzbija się coraz wyżej. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że porwał serca wielu, a z pewnością będzie ich jeszcze więcej.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane