stickyimage

De Niro, Douglas, Freeman i Klein odebrali klucze do Miasta Grzechu

Od 22.11 na ekranach polskich kin Last Vegas, kumpelska komedia z doborową obsadą. Michael Douglas (Billy), Robert de Niro (Paddy), Morgan Freeman (Archie) i Kevin Kline (Sam) wybierają się w podróż do Las Vegas, aby zorganizować wieczór kawalerski ostatniego nieżonatego kolegi w grupie. Wyzwaniem dla filmu było pokazanie Las Vegas w nieco inny sposób, niż pokazywano je w innych produkcjach do tej pory. Bezdyskusyjny był jednak fakt, że nie ma miejsca, które mogłoby udawać Miasto Grzechu i zdjęcia do filmu musiały powstać właśnie tam. Billy, Paddy, Archie i Sam zdają sobie sprawę z tego, że dekady imprezowego uśpienia mocno zmodyfikowały reguły gry i królestwo hazardu stało się zupełnie innym miejscem. Nie dają jednak za wygraną i sprawiają, że Las Vegas pada do ich stóp! I to dosłownie! Podczas uroczystej ceremonii, która odbyła się tej jesieni w Las Vegas ekipa Last Vegas została uhonorowana kluczami do miasta.

Niegrzeczna komedia z klasą i obsadą z najwyższej półki. W pewnym wieku wolno Ci wszystko, ale czy wszyscy są na to gotowi?

Billy, Paddy, Archie i Sam przyjaźnią się od podstawówki. Z całej czwórki tylko Billy nigdy nie dał się zaciągnąć do ołtarza. Nic więc dziwnego, że gdy wreszcie decyduje się na ślub, starzy kumple bez wahania przybywają do Las Vegas, by wyprawić mu wieczór kawalerski i pokazać światu, że faceci z takim doświadczeniem potrafią bawić się jakby nie było jutra. Zanim jednak impreza rozkręci się na dobre, jeden z panów zdąży wplątać się w romans z uroczą piosenkarką, drugi pobije się w dyskotece z gościem, który mógłby być jego wnukiem, trzeci spróbuje ulec długo oczekiwanej pokusie, a czwarty zapragnie uczynić wszystko, by nie doszło do ślubu. Co jeszcze można zrobić z tak pięknie rozpoczętym wieczorem?

Drżyj Las Vegas! Będzie się działo!

Zwiastun:

LAST VEGAS

PREMIERA: 22 LISTOPADA 2013
Reżyseria:Jon Turteltaub(“Ja Cię kocham, a Ty śpisz”, “Skarb narodów”, “Fenomen”)

Obsada:

Michael Douglas  Zobywca Oscara za rolę w filmie „Wall Street”(„Traffic”, „Nagi instynkt”, „Upadek”)

Robert De Niro Zdobywca 2 Oscarów – za role w filmach „Wściekły byk”, „Ojciec Chrzestny II”(„Poznaj mojego tatę”, „Taksówkarz”, „Jestem Bogiem”)

Morgan Freeman  Zdobywca Oscara za rolę w filmie „Za wszelką cenę”(„Iluzja”, „RED”, „Mroczny rycerz powstaje”, „Siedem”)

Kevin Kline  Zdobywca Oscara za rolę w filmie „Rybka zwana Wandą”(„Różowa pantera’, „Francuski pocałunek”, „Bardzo Dziki Zachód”)

Weronika Rosati („Obława” – nominacja do nagrody Orzeł, „Pitbull”)

Gatunek: komedia
Produkcja: USA 2013
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane