stickyimage

Chata – polski zwiastun światowego bestsellera już dostępny

Ekranizacja światowego bestsellera (ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy), który stał się literacką sensacją w kilkudziesięciu krajach świata, także w Polsce.

Film wyprodukowany przez Gila Nettera, producenta „ŻYCIA PI”. Poruszająca opowieść o niezwykłej podróży, która pozwala zrozpaczonemu ojcu na nowo odnaleźć sens życia i odkryć ostateczną prawdę o miłości, stracie i przebaczeniu.

„CHATA” w kinach już w marcu.

Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzićod samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i
świat.

Polski zwiastun:

CHATA (THE SHACK)
PREMIERA: 3 MARCA 2017
REŻYSERIA: Stuart Hazeldine

OBSADA:

. Sam Worthington („Everest”, „Avatar”, „Terminator – ocalenie”,
„Starcie tytanów”)
. Octavia Spencer – laureatka OSCARA („Służące”, „Snowpiercer: Arka
przyszłości”, „Zbuntowana: seria Niezgodna”)
. Radha Mitchell („Marzyciel”, „Londyn w ogniu”, „Melinda i
Melinda”, „Surogaci”)

GATUNEK: dramat
PRODUKCJA: USA 2016

Tagi: , , , , , ,