stickyimage

Camilla Luddington jako Lara Croft w najnowszej części Tomb Raider

Square Enix® wraz z firmą Cenega z przyjemnością informują, że wybrana została aktorka odtwarzająca podkładająca głos oraz kreująca główną postać w grze Tomb Raider. W rolę Lary Croft wcieli się Camilla Luddington, znana z serialu Czysta Krew, gdzie gra rolę Claudette.

Tomb Raider, tworzona przez studio Crystal Dynamics, to najnowsza część jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych serii gier komputerowych. Pełna intensywnych scen akcji, brutalnego realizmu oraz cechująca się otwartym światem (nowość w serii) gra Tomb Raider dostarczy graczom niezapomnianych wrażeń, gdy wraz z młodą Larą Croft przezywać będą jej pierwszą przygodę na mrocznej i niezbadanej wyspie leżącej u wybrzeży Japonii.

To było jedno z największych wyzwań, aby wybrać odpowiednią osobę” powiedział Darrell Gallagher, szef studia Crystal DynamicsNajnowszy Tomb Raider jest grą bardzo róznicą się od innych gier, stad też nasze wymagania w kwestii głosu i gry aktorskiej były gigantyczne, jako że kierujemy serię Tomb Raider na zupełnie inne tory

Tomb Raider jest zaplanowany do wydania na 5 marca 2013 roku.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane