stickyimage

Bluesowa Natalia Przybysz na Letniej Scenie Sfery

W najbliższy piątek (12 lipca) o godzinie 19:00 na Placu Bolka i Lolka przed Galerią Sfera wystąpi Natalia Przybysz. Publiczność usłyszy utwory z nowej płyty wokalistki, nagranej w hołdzie Janis Joplin.

Natu i Janis

Natalia Przybysz znana jest przede wszystkim z zespołu Sistars, którego była współzałożycielką. Od 2008 roku piosenkarka występuje solo pod pseudonimem artystycznym Natu.

Na początku czerwca ukazał się jej trzeci solowy album „Kozmic Blues: Tribute To Janis Joplin”, w którym składa muzyczny hołd wielkiej amerykańskiej blues-rockowej wokalistce. Natalia wybrała kilkanaście utworów Janis Joplin i zinterpretowała je na nowo z charakterystyczną dla siebie soulową energią. Dlatego wszyscy miłośnicy klimatów muzycznych, mających swoje źródła w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, powinni pojawić się w piątek na Placu Bolka i Lolka przed Galerią Sfera.

Podczas koncertu z pewnością nie zabraknie również najpopularniejszych i najbardziej lubianych utworów z poprzednich płyt, także tych, które artystka nagrała razem z siostrą, Pauliną Przybysz.

Letnia Scena Sfery pełna muzycznych różnorodności

Na piątkowych koncertach Letniej Sceny Sfery każdy miłośnik dobrej muzyki znajdzie coś dla siebie. Muzyczne propozycje na wakacyjne piątkowe wieczory są bardzo różnorodne. Czekają nas jeszcze występy m.in. InoRos, Tabu czy Kasi Kowalskiej.

źródło:informacje prasowe

Tagi: , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane