stickyimage

Aplikacja konkursowa – „Zniżkomat” – niesamowite maszyny nadjechały z nową aplikacją!

Facebookowy profil znanej i lubianej serii symulatorów „Niesamowite Maszyny”, wydawanych przez Techland, z dumą zaprezentował dziś swoją najświeższą aplikację konkursową – „Zniżkomat”!

Niesamowite Maszyny rozpoczynają nową zabawę konkursową. Właśnie została uruchomiona aplikacja „Żniżkomat”, za pomocą której fani mają okazję wygrać kody do gier Symulator Farmy lub Symulator Demolki oraz niezwykle atrakcyjne zniżki na gry na platformę PC z oferty sklepu wirtualnypunkt.pl takie jak np. DiRT Showwodn, Dead Island, Call of Juarez i wiele innych.

Do zabawy przyłączyć może się każdy, kto polubi profil „Maszyn”, a następnie zaprosi do niej swoich znajomych. Im więcej osób przyjmie zaproszenie, tym oferta staje się bardziej atrakcyjna! Promocja potrwa do 30 lipca, zaś z jej szczegółami zapoznać się można na stronie https://www.facebook.com/NiesamowiteMaszyny.

Seria wydawnicza „Niesamowite Maszyny” jest już dostępna na rynku w cenach już od 39,90 w kolekcji Klasyki, po 69,90 zł za gry z serii Premium. Gry przeznaczone są na platformę PC.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane