stickyimage

3 kaskaderskie plakaty z Paulem Walkerem – Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych w kinach od 25 kwietnia

Prezentujemy trzy plakaty do ostatniego filmu z pełną rolą gwiazdy „Szybkich i wściekłych” Paula Walkera. „Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych” w kinach od 25 kwietnia.

Polscy fani Paula Walkera zobaczą najnowszy film z ostatnią pełną rolą tego tragicznie zmarłego aktora w tej samej dacie, co publiczność z USA. 25 kwietnia do polskich kin wchodzi „Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych”. U boku gwiazdy popularnej serii „Szybcy i wściekli” na wielkim ekranie będziemy mogli podziwiać kaskaderskie tricki Davida Belle – wynalazcy miejskiego sportu o nazwie parkour oraz RZA – członka legendarnej grupy hip-hopowej Wu-Tang Clan – w roli bezwzględnego bossa gangu, który trzyma w szachu futurystyczne Detroit. Ostatni z wymienionych aktorów zagrał m.in. w jednym z sezonów popularnego serialu „Californication” z Davidem Duchovnym w roli głównej.

Poniżej oraz w załączeniu prezentujemy główny plakat do filmu „Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych” z Paulem Walkerem na pierwszym planie oraz dwie dodatkowe kreacje z Davidem Belle oraz RZA.

Zapraszamy do obejrzenia oficjalnego zwiastuna na Youtube:

„Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych” w kinach od 25 kwietnia

Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy „Szybkich i wściekłych”, na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA – lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca.

Niedaleka przyszłość. Tajny agent policji Damien (Paul Walker) ma zaledwie 24 godziny, by odszukać skradziony pocisk z głowicą nuklearną i powstrzymać katastrofę. Wszelkie tropy wiodą do bezwzględnego handlarza narkotyków, rezydującego w odciętym od świata gettcie, zwanym Brick Mansions. W niebezpiecznej misji, na terenie niepodzielnie rządzonym przez gangi, Damien zyskuje nieoczekiwanego sprzymierzeńca – twardziela o imieniu Lino (David Belle), mistrza walk ulicznych i parkouru, który zna getto jak własną kieszeń i ma prywatne porachunki z bossem przestępczego podziemia.

Gatunek: sensacyjny

Produkcja: USA, 2014

Reżyseria: Camille Delamarre

Scenariusz: Luc Besson („Leon zawodowiec”, „Nikita”, „Piąty element”) i Bibi Naceri („13. dzielnica”, „Kod”)

Obsada: Paul Walker (seria „Szybcy i wściekli”, „Sekta”, „Błękitna głębia”, „Potęga strachu”), David Belle („13 Dzielnica”, „Femme fatale”, „Babylon A.D.), Ayisha Issa („Wiecznie żywy”, „Immortals. Bogowie i herosi”), RZA („G.I. Joe: Odwet”, „Dla niej wszystko”, „American Gangster”, „Człowiek o żelaznych pięściach”), Robert Maillet („Pacific Rim”, „300”, „Dary Anioła: Miasto kości”)

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane