stickyimage

Ruszył nowy serwis ogłoszeniowy – Pracabiurowa.com

Wraz z początkiem września ruszył nowy serwis z ofertami pracy. Pracabiurowa.com to nowoczesny portal skupiający oferty pracy z całej Polski. Portal powstał w celu ułatwieniu Pracodawcom publikowania ofert pracy w prosty i skuteczny sposób a szukającym docierania w łatwy sposób do poszukiwanych ofert i tym samym znalezienie zatrudnienia.

Portal wygląda przejrzyście i zgodnie z zamysłem twórców jest też prosty w obsłudze, nie powinien stwarzać problemów nawet tym osobom, które nie są obyte z korzystaniem z Internetu.
Ta platforma daje możliwość szybkiego, prostego, ale co najważniejsze darmowego dodawania
ofert pracy. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna i wymaga podania jedynie podstawowych danych. Prostota, intuicyjność, przejrzystość to główne wyróżniki portalu www.pracabiurowa.com. Prosty i przyjazny interfejs oraz uproszczony mechanizm dodawania ofert pracy sprawia, że portal jest przyjazny dla klientów i spełnia ich oczekiwania. Subtelny design, stonowana kolorystyka oraz wyważona liczba elementów sprzyjają komfortowemu poruszaniu się po serwisie. Dzięki temu użytkownik chętniej i dłużej pozostaje na stronie. Do dyspozycji użytkownika jest funkcjonalny panel administracyjny, w którym może on w pełni zarządzać swoimi ofertami. Portal jest stale monitorowany dzięki czemu nie jest zaśmiecany bezwartościowymi ofertami.

Postawiliśmy na prostotę i intuicyjność, ponieważ zależy nam, by strona była jak najbardziej przyjazna naszym przyszłym potencjalnym klientom oraz spełniała ich oczekiwania. Wśród istniejących na rynku portali ogłoszeniowych brakowało nam serwisu z prostym interfejsem, który jednocześnie skupia wysoko jakościowe ogłoszenia, bez zbędnych reklam i dodatków. Naszym serwisem planujemy wypełnić tę lukę na rynku.

Twórcy PracaBiurowa.com dostosowali serwis do urządzeń mobilnych, dzięki zastosowaniu technologii RWD, co pozwala na jej poprawne wyświetlanie na telefonach, tabletach i innych urządzeniach mobilnych. Dzięki niej, osoby poszukujące pracę za pomocą jednego kliknięcia znajda oferty spełniające ich oczekiwania.

Do korzystania z portalu ogłoszeniowego Pracabiurowa.com, powinna zachęcić przewaga cenowa: bezpłatna możliwość szybkiego zamieszczania ogłoszeń!. Twórcy serwisu zamierzają walczyć o rynek z największymi konkurentami i zapowiadają wiele innowacyjnych rozwiązań zarówno dla Pracodawców jak i poszukujących pracę.

Tagi: , , , , , , , ,