stickyimage

eTutor.pl wzbogaca program nauczania Akademii Leona Koźmińskiego

Akademia Leona Koźmińskiego nawiązała współpracę z twórcami polskiej platformy do samodzielnej nauki języka angielskiego – eTutor.pl. Studenci  i pracownicy uczelni będą mogli bezpłatnie korzystać z internetowej szkoły języka angielskiego, która wzbogaci procesy dydaktyczne Akademii.

W ramach współpracy kursy języka angielskiego eTutor i eTutor Business English będą udostępnione wszystkim studentom i pracownikom Akademii Koźmińskiego.

Współpraca z tak prestiżową uczelnią, jaką jest Akademia Leona Koźmińskiego, jest dla nas bardzo ważna. Pozyskanie zaufania uczelni do naszego systemu nauki, gdzie poziom języka angielskiego jest niezwykle istotny, potwierdza coraz częściej prezentowane teorie, że najszybciej i najbardziej efektywnie można nauczyć się języka on-line. Mamy nadzieję, że nasza współpraca rozwinie się również w obszarach badawczych oraz dydaktycznych” – mówi Michał Lach, inwestor eTutor.pl

Akademia Leona Koźmińskiego jest niepubliczną szkołą wyższą o profilu biznesowym, posiadającą pełne uprawnienia akademickie. Oferuje studia pierwszego i drugiego stopnia w zakresie nauk ekonomicznych i humanistycznych, a także studia jednolite magisterskie w zakresie nauk prawnych. Ofertę kształcenia uzupełniają studia podyplomowe, w tym programy MBA, studia doktoranckie, a także trzystopniowe studia wyższe w języku angielskim.

eTutor to angielski on-line dla Polaków, wiodąca polska platforma do nauki języka angielskiego przez internet, stale rozwijana przez pięćdziesięcioosobowy zespół. Dziesiątki tysięcy Polaków codziennie wykonuje na niej ponad pół miliona ćwiczeń i powtórek. Platforma połączona jest z wielokrotnie nagradzanym multimedialnym słownikiem Diki.pl, zawierającym blisko 330 tys. i 2,8 mln zdań przykładowych, dzięki czemu możliwe i łatwe jest uczenie się słownictwa z dowolnej dziedziny. Kursy eTutor wykorzystują najnowsze osiągnięcia z dziedziny e-learningu i kognitywistyki, takie jak automatyczne sprawdzanie gramatyki w wypracowaniach angielskich czy algorytm indywidualnie planujący powtórki. Lekcje w eTutor to multimedialne, interaktywne materiały, w tym filmy wideo i setki tysięcy nagrań native speakerów, budujące sieć skojarzeń w głowie użytkownika – od pojedynczych słów do kompletnych wypowiedzi.

Na platformie eTutor można nauczyć się języka angielskiego szybciej niż w tradycyjnej szkole, bez stresu, w dogodnym czasie i miejscu. To nie wsparcie w nauczaniu lecz kompleksowa nauka wszystkich kompetencji językowych. Więcej informacji na www.etutor.pl

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , ,