stickyimage

Darmowy certyfikat językowy od EF Education First na LinkedIn

EF Education First nawiązał współpracę z LinkedIn, udostępniając użytkownikom tej profesjonalnej sieci pierwszy na świecie, darmowy, wysokiej jakości certyfikowany test języka angielskiego.
W ramach programu pilotażowego, użytkownicy LinkedIn z krajów nieangielskojęzycznych, którzy zaktualizują swój profil i wybiorą angielski jako drugi język, zostaną zapytani czy chcą potwierdzić znajomość języka angielskiego rozwiązując test EF Standard English Test (EFSET). Użytkownicy, którzy skorzystają z tej opcji zostaną przekierowani na stronę EF, gdzie będą mogli rozwiązać darmowy test, a  klikając na końcu w przycisk LinkedIn „Add to Profile” (dodaj do profilu),  umieszczą certyfikat znajomości języka angielskiego bezpośrednio w swoim profilu LinkedIn. EF uruchomił EFSET zeszłej jesieni, rzucając wyzwanie przyjętemu przekonaniu, że wysokiej jakości testy znajomości języka muszą być drogie i skomplikowane w obsłudze. EFSET to niezależny test opracowany przez najlepszych na świecie ekspertów w dziedzinie oceny językowej, badań na dużą skalę i psychometrii.

Test EFSET jest dostępny za darmo dla każdego internauty i umożliwia standaryzowany pomiar aktualnego poziomu znajomości języka angielskiego, powiązany z wiodącym standardem międzynarodowym CEFR (Europejski System Opisu Kształcenia Językowego). EFSET jest pierwszym zestandaryzowanym testem języka angielskiego, który uwzględnia wszystkie poziomy biegłości językowej CEFR i jedynym testem wykorzystującym silnik wieloetapowych komputerowych testów adaptacyjnych (Computer Adaptive Multi-Stage Testing), który dostosowuje poziom trudności w czasie rzeczywistym w oparciu o indywidualne odpowiedzi osób badanych.

„Jestem przekonany, że EFSET będzie naprawdę atrakcyjnym narzędziem dla milionów użytkowników LinkedIn w Polsce, którzy chcą wykazać się znajomością języka angielskiego przed potencjalnym pracodawcą na LinkedIn i to bez ponoszenia kosztów lub niedogodności związanych z tradycyjnymi metodami” – powiedział Piotr Majdan, dyrektor zarządzający Education First w Polsce.
Więcej informacji na temat testu EFSET znajduje się na stronie www.efset.org.

O Education First:
EF, czyli Education First to w bezpośrednim tłumaczeniu edukacja na pierwszym miejscu. Spółka założona została 50 lat temu przez Bertila Hulta, który jako pierwszy wpadł na pomysł organizowania językowych podróży edukacyjnych. Misją firmy jest otwieranie świata przez edukację, pomagając ludziom każdej narodowości i w różnym wieku zostać jego obywatelami. Education First oferuje szereg programów edukacyjnych, od nauki 7 różnych języków obcych po podróże edukacyjne, wymianę międzykulturową i możliwość uzyskania stopni naukowych. Globalna sieć Education First obejmuje 40 500 pracowników pracujących w 45 własnych szkołach i biurach w większości krajów na świecie, a od 1965 roku z jej usług skorzystało 15 milionów osób.

Tagi: , , , , ,