stickyimage

Wynajmij auto na godzinę, na dzień, na weekend – kiedy tylko zechcesz!

Zbliżają się Święta Wielkanocne – czas podróży, odwiedzin bliskich i znajomych, czas przemieszczania się z miejsca na miejsce. Wiele osób w tym okresie zastanawia się, jaki środek transportu wybrać. Jedni z pewnością skorzystają z dostępności środków komunikacji miejskiej, inni postawią na wygodę i wybiorą samochód.

Co jednak zrobić w sytuacji, kiedy nasz samochód albo nie jest w pełni sprawny i nie nadaje się na długą trasę, albo chcielibyśmy zaprezentować elegancję i markową klasę przed rodziną lub przyjaciółmi? Wystarczy skorzystać z taniej wypożyczalni aut GO-69, która dysponuje nie tylko najlepszymi samochodami osobowymi, ale także i dostawczymi.

Jakość za rozsądną cenę

Tania wypożyczalnia samochodów GO-69 dysponuje wynajmem aut w największych miastach w Polsce (Krakowie, Warszawie, Katowicach i Gdańsku). W ofercie znajdują się tylko nowe samochody najlepszych marek – wszystkie dostępne auta mają maksymalnie dwa lata. Klienci za rozsądne ceny mogą wynająć m.in. zwinne Suzuki Swift, biznesowej klasy Forda Mondeo, komfortowego Opla Corsę, eleganckiego Jaguara XJ czy też rodzinnego Mercedesa GL. Pracujący w wypożyczalni specjaliści błyskawicznie dostosowują ofertę do potrzeb klientów.

W weekend i od święta

Tania wypożyczalnia samochodów GO-69 jest dostępna do dyspozycji klientów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Na specjalne życzenie klienta, za dodatkową opłatą samochód może być podstawiony na lotnisko lub wybrane miejsce na terenie miasta Krakowa, Warszawy i Katowic. Klient może również zamówić wyposażenie auta w fotelik dla dziecka lub w nawigację GPS.

Na specjalne uroczystości

Oprócz tradycyjnej oferty indywidualnego wynajmu aut dla klienta, wypożyczalnia specjalizuje się także w przewozach osób na różnego rodzaju specjalne uroczystości takie jak wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie, delegacje, urodziny. Firma zapewnia wysokiej klasy samochody wraz z profesjonalnym kierowcą.

Wypożyczalnia samochodów GO-69 to miejsce, w którym można wynająć wysokiej klasy, sprawdzone i ubezpieczone nowoczesne samochody. Wszystkie wynajmowane auta, dzięki bogato wyposażonemu wnętrzu gwarantują komfort jazdy. Każdy klient traktowany jest indywidualnie i może liczyć na aktualne promocje oraz zniżki.

źródło: http://openboat.pl/

Tagi: ,