stickyimage

Mitsubishi Outlander Clarion już w polskich salonach

W polskich salonach Mitsubishi Motors zadebiutowała właśnie specjalna wersja świetnie znanego  w Polsce modelu Outlander o nazwie CLARION. Limitowana seria aut z roku modelowego 2012 i bieżącego roku produkcji została wzbogacona o fabrycznie montowany system multimedialny Clarion z nawigacją. Zachętą dla klientów jest atrakcyjna cena pojazdu – od 89 990 zł.

Outlander Clarion 2012 w dobrej cenie

Mitsubishi Outlander w limitowanej serii Clarion jest dostępny w wersji z 2-litrowym, benzynowym silnikiem z systemem zmiennych faz rozrządu o mocy 147 KM z napędem na 1 oś, z manualną, pięciobiegową skrzynią biegów oraz bezstopniową, automatyczną przekładnią CVT w 4 opcjach wyposażenia: Intense Navi, Intense Navi CVT, Intense Plus Navi oraz Intense Plus Navi CVT. Najtańsza z tych wersji – Outlander Intense Navi Clarion kosztuje obecnie 89 990 zł brutto.

Fabrycznie montowana w Outlanderze stacja multimedialna Clarion NX 501E z nawigacją, odtwarzaczem DVD, kamerą cofania, obsługą Bluetooth i kartą pamięci 8GB jest kompatybilna z urządzeniami i-Pod i i-Phone. Interaktywny ekran dotykowy o przekątnej 6,2 cala zapewnia łatwą obsługę urządzenia.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane