stickyimage

Lexus Leasing SmartPlan

Rewelacyjny program Lexusa – Leasing SmartPlan. Jeździsz, tankujesz, oddajesz. O resztę zadba Lexus!

Można jeździć Lexusem już za 1,25% ceny auta miesięcznie ( model Lexus IS200t, w przypadku modelu CT200h rata jest niższa) przy jedynie 10% wpłacie własnej, nie martwiąc się o pełne ubezpieczenie, dodatkowe opony, wymianę ich i składowanie oraz kompleksowy serwis (przeglądy, naprawy pogwarancyjne, wymiana części eksploatacyjnych) czy auto zastępcze. To wszystko zawiera się w miesięcznej racie. I gwarantuje, że po zakończeniu umowy można auto wymienić na nowe. Jest także możliwość zmniejszenia raty, rezygnując z serwisu i ubezpieczenia, wtedy miesięczna rata nie przekroczy 1% ceny auta.

Z czego to wynika?

Leasing SmartPlan to świetna oferta dla małych (także jednoosobowych) i średnich firm.  Różni ją od tradycyjnego leasingu przede wszystkim niższa – nawet o 60% rata miesięczna, a decyzję o zmianie modelu lub wykupieniu aktualnie użytkowanego podejmuje się pod koniec trwania umowy.

Tak niska rata jest wynikiem m.in.  gwarancji odkupu samochodu przez Lexusa, więc miesięczna rata obliczana jest tylko na podstawie utraty wartości auta w okresie użytkowania.

Modele Lexusa tracą na wartości stosunkowo mało i w wielu segmentach są liderami utrzymania wartości rynkowej. Po zakończeniu umowy można auto wymienić na nowe lub wykupić – decyzja należy do klienta.

Ważne jest także to, że mając do dyspozycji auto klasy Premium klient musi pamiętać jedynie o zatankowaniu samochodu. Zakup opon, ubezpieczenie, przegląd okresowy, wymiana części eksploatacyjnych, ewentualne naprawy – to wszystko zawarte jest w miesięcznej racie.

Czy może być lepsza propozycja?
Umożliwia użytkowanie i utrzymanie samochodu (samochodów) służbowego  bez konieczności jednorazowego sporego wydatku, ponoszenia kosztów użytkowania, zajmowania się sprzedażą auta.

kalkulacja

Indywidualna oferta w kilka minut

Dla każdego liczy się czas, a w przypadku Leasingu SmartPlan przygotowanie indywidualnej oferty zawierającej finansowanie wraz z kompleksową obsługą zajmuje zaledwie kilka minut.

Korzyści z korzystania z Lexus Leasing SmartPlan:

-Stałe, niskie raty przez cały okres umowy
-Łatwość planowania budżetu firmy
-Możliwość zaliczania opłat w koszty uzyskania przychodu
-Brak ryzyka finansowego
-Brak obowiązku wykupu pojazdu
-Przejęcie przez Lexusa procesu sprzedaży używanego pojazdu
-Brak konieczności inwestowania własnego kapitału
-Kompleksowa obsługa
-Gwarantowane auto zastępcze
-Uproszczona księgowość, stała rata, jedna lub maksymalnie dwie faktury miesięcznie

Tagi: , , , ,