stickyimage

Zastawy stołowe – kolekcja Ter Steege zainspirowana naturą

Całoroczna dekoracja stołu przywołująca najpiękniejsze wiosenno-letnie wspomnienia? To możliwe. Dekoria.pl – producent dekoracji do domu – prezentuje nowość: kolekcję Ter Steege, komplet porcelanowych naczyń wyróżniających się oryginalnym i subtelnym designem.

Centralnym miejscem w niemal każdym domu jest stół. Co zrobić, by zapraszał do siebie gości nawet wtedy, gdy brakuje na nim smakowitych potraw? Należy go odpowiednio ubrać. Oryginalne i unikalne dekoracje przyciągną wzrok i zaciekawią niecodziennym wystrojem.

, nowość w ofercie internetowego sklepu Dekoria.pl, to unikalność formy i deseni, tworzących spójną i niepowtarzalną całość. Wszystko to za sprawą ciekawego i oryginalnego motywu, który zdobi każde spośród naczyń. Linia Ter Steege, składająca się z czterech odrębnych kompletów zastawy stołowej, podzielona została na serie: Hortensja, Lavender, Peony, Zarah, a także Sikorka.

Nazwa kolekcji Hortensja pochodzi od błękitnej rośliny, wyróżniającej się ogromnym, kulistym kwiatostanem. Zastawa z błękitnym wykończeniem sama w sobie stanowi ciekawą ozdobę stołu. Amatorów naturalnych odcieni z pewnością zaciekawi linia Lavender, wyróżniająca się lekko kremowym kolorem szkliwa. Naczynia z subtelnym fioletowym deseniem, przedstawiającym kwiat lawendy, wyróżniają się niezwykle starannie wyważoną formą. Podobnie prezentują się naczynia z linii Peony, która swoim kolorem wprost odnosi się do natury – kwiaty piwonii, które zdobią kolekcję, podkreślone zostały zielonym wykończeniem. Niezwykle elegancka, stylizowana na wzór naczyń z XVIIwiecznych angielskich dworków, jest linia Zarah. Zastawa w stylu Laury Ashley to kompozycja pastelowych róż we wszystkich rozmiarach.

Seria Sikorka to najnowsza propozycja, jaką znajdziemy w kolekcji Ter Steege od Dekoria.pl. Oryginalna porcelana wyróżnia się niezwykle sugestywnym i realistycznym deseniem, przedstawiającym sikorkę. Rustykalny charakter kolekcji wprost nawiązuje do natury, odznaczając się akcentami przedstawiającymi małe serduszka i kwiaty. Wymowna i oryginalna dekoracja naczyń to pomysł artystki – Jet, która swoje pomysły czerpie z natury i własnego otoczenia, dzięki czemu jej prace pełne są emocji, wyrażonychw formie i kolorach natury.

Charakter wnętrza i unikalny styl mieszkania budujemy za pomocą drobnych dodatków. Wybierając dekoracje w ciepłych odcieniach i klasycznych formach sprawimy, że nasi goście już od progu poczują przytulną i rodziną atmosferę.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane