stickyimage

Zakochaj się z beGLOSSY

Luty – ulubiony miesiąc zakochanych, to idealny czas na sprawianie sobie prezentów i niespodzianek. Przedstawiamy nową edycję beGLOSSY Zakochaj się! Świetne produkty kosmetyczne i niesamowity, walentynkowy design sprawią, że zamarzy o nim niejedna pasjonatka urody!

Cena pudełka to 49 zł, z wliczoną już przesyłką. Na stronie www.beglossy.pl dostępna jest miesięczna subskrypcja lub pakiety na 3, 6 i 12 miesięcy.

W ofercie beGLOSSY znalazła się zarówno regularna edycja beGLOSSY Zakochaj się!, jak i edycja limitowana beGLOSSY Najlepsze Kosmetyki 2014. W środku znalazły się produkty wybrane przez fanki beGLOSSY, jako najlepsze kosmetyki z pudełek w roku 2014.

W pudełku beGLOSSY Zakochaj się! można znaleźć następujące produkty:
Lakier do paznokci marki POSTQUAM, krem łagodzący marki PHYSIOGEL, mus do włosów Biotin+Volume marki STYLISTE ULTIME lub serum do włosów Feel & Shine marki ARTÈGO, Revitalizing Face Toner marki KUESHI NATURAL & PLEASANT COSMETICS lub A Glikolowy 12% Peeling marki LE’MAADR albo płyn micelarny z LA ROCHE-POSAY marki LA ROCHE-POSAY lub krem pod oczy It’s Potent! Eye Cream marki BENEFIT COSMETICS lub Flavo-C Forte Serum marki AURIGA. Dodatkowo beGLOSSY dołączyło 2 prezenty: hydrożelowe płatki pod oczy Hialu Lift marki EFEKTIMA oraz krem brązujący Ideal Bronzer marki DERMO PHARMA SKIN REPAIR EXPERT.

Oto szczegółowe opisy wszystkich kosmetyków, które znalazły się w lutowej edycji beGLOSSY Zakochaj się!:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat beGLOSSY, zajrzyj na stronę internetową: http://www.beglossy.pl/ lub zostań ich fanem na Facebooku: https://www.facebook.com/beGLOSSYpl?fref=ts
Sprawdź również jak wygląda beGLOSSY zza kulis, na profilu na Instagramie: http://instagram.com/beglossypl

Tagi: