stickyimage

Nowy sklep online z designerskimi meblami – Bynaked.pl

Internetowy sklep Bynaked.pl zaskakuje stylowymi meblami inspirowanymi latami 50-tymi i 60-tymi w cenach niższych nawet o 50 proc. w stosunku do innych sklepów online z konkurencyjną ofertą. Wysoka jakość wykonania, designerskie kształty i niskie ceny to znak rozpoznawczy Bynaked.pl.

Meble Bynaked.pl inspirowane są projektami słynnych architektów, których dzieła uważane są za ikony współczesnego designu. Oferta zawiera wiele rozpoznawalnych na całym świecie modeli nawiązujących stylem do takich projektów, jak sofa Bocca Lips, fotel Egg, czy zestaw wypoczynkowy Florence Knoll.

Produkty Bynaked.pl łączą w sobie wyrafinowaną elegancję z wygodą użytkowania. Dostarczają nie tylko wrażeń estetycznych, ale również dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu zapewniają poczucie komfortu. Modele kontynuują charakterystyczne i wyraźnie zarysowane linie oryginałów, zachowując jednocześnie współczesne kształty.

Meble dostępne w sklepie Bynaked.pl wykonane są z wysokiej jakości materiałów naturalnych, jak wełna, kaszmir, skóra oraz trwałych surowców typu drewno, szkło i stal nierdzewna. Każdy z proponowanych modeli może być dostosowany do indywidualnych preferencji klienta w zakresie koloru, rodzaju materiału, a nawet drobnych zmian kształtu czy gabarytów.

Bynaked.pl oferuje designerskie meble w konkurencyjnych cenach, niższych nawet o 30-50 procent w porównaniu z produktami dostępnymi w innych sklepach online z tego typu asortymentem.

Strona www, dostępna w dwóch wersjach językowych, została zaprojektowana z myślą o potrzebach wygodnego i przejrzystego korzystania z oferty sklepu internetowego. Asortyment podzielony jest według elementów wyposażenia wnętrz: fotele, sofy, krzesła, stoły, oświetlenie. Każdy produkt można dokładnie obejrzeć dzięki bardzo dobrej jakości zdjęciom, wykonanym w kilku ujęciach pod różnym kątem, oraz funkcji wielokrotnego zoomu, pozwalającej na uważne przyjrzenie się szczegółom, a także strukturze materiału, z którego wykonany jest mebel.

Aby dokonać zakupu użytkownicy nie muszą się rejestrować, jednak posiadanie własnego konta umożliwia przejście przez proces zamówienia dużo szybciej, a także pozwala na przechowywanie wielu adresów dostawy, śledzenie statusów zamówień i korzystanie z dodatkowych funkcji. Istotnym udogodnieniem jest gwarancja zwrotu pieniędzy w okresie do 30 dni od zakupu, w przypadku, gdy dostarczony towar nie spełnia wymogów zamawiającego.

Dostawa realizowana jest w trybie dwutygodniowym, a umieszczony w widocznym miejscu na stronie zegar, odliczający czas pozostały do końca okresu zamówień, pozwala użytkownikom na stały monitoring.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane