stickyimage

Dywaniki Brilliance – nowość Sealskin

Już  w styczniu w ofercie firmy Coram Poland zagoszczą niezwykłe dywaniki łazienkowe. Wykonane ze szlachetnych tkanin, zwracają uwagę oryginalnymi splotami, modną kolorystyką i nowoczesnymi wykończeniami. Dywaniki to początek kolekcji Brilliance, do której wkrótce mają dołączyć także akcesoria łazienkowe.

Brilliance, nowa kolekcja dywaników łazienkowych Sealskin, zdaje się być sumą długoletniej tradycji i olbrzymiego doświadczenia holenderskiej marki w produkcji łazienkowych tekstyliów. Sumą tego, co najlepsze w technologii i wzornictwie tych produktów.

Kluczem do postrzegania nowej kolekcji jest różnorodność elementów oraz gama zastosowanych materiałów, wykończeń i splotów. Sealskin postawił na elegancję i komfort na wszelkich możliwych płaszczyznach – od stylistyki, po aspekty użytkowe dywaników. Zaowocowało to kolekcją spełnioną estetycznie, w której  klasyczna paleta barw (beże, brązy, szarości) podana jest w nowoczesnej formie (metalizowane nici, dodatek drewna). Uwagę warto zwrócić także na bogatą galerię splotów, wśród których oprócz klasycznego igłowanego runa występują pętelki, supły, bąbelki, plecionki, warkocze i kłosy.

Produkty w kolekcji Brilliance pogrupowane zostały w 5 linii o różnej stylistyce i kolorystyce. Każda z nich ma własny niepowtarzalny styl i charakter:

1. Modern Craft to dywaniki w modnym czarnym kolorze z metalicznymi akcentami. Seria składa się z dwóch ekskluzywnych modeli wykonanych z mieszanki bawełny i poliestru oraz czarnej maty kąpielowej 60×60 cm z naturalnego drewna teak.
2. Cool Conrete – cztery puszyste dywaniki w odcieniach podmorskich głębin oraz chłodnej szarości. Przetykane srebrną nicią (przędza Lurex), której dodatek podkreśla elegancję tkanin. Niebywale miękkie dzięki zastosowaniu najlepszej bawełny i poliestru.
3. Timeless Classics – beże i brązy w przepięknej oprawie wyrazistych splotów. Ponadczasowa klasyka  skutecznie opierająca się wszelkim modom. W kolekcji cztery dywaniki oraz kontur w.c.
4. City Chic to kolekcja, której kolorystyczną osią jest grafit. Elegancki w wersji monokolor, zachwycający w gamie black-grey-white. W linii aż sześć dywaników (4 maty i 2 kontury w.c.).
5. Sturdy Industrial, czyli szarość stopniowana. W kolekcji trzy dywaniki: antracytowy (gruby, wypukły wzór), ciemnoszary (wzór plecionki) i jasnoszary (długie runo z dodatkiem metalizowanej przędzy Lurex). Wszystkie wyraziste i i przytulne.
Każdy dywanik w kolekcji Brilliance został zaprojektowany i wykonany z najwyższą starannością, z najlepszych materiałów. Zwiększenie wymiaru dywaników do formatu 60×90 cm czyni produkt jeszcze bardziej komfortowym w użytkowaniu.

Do serii Brilliance już wkrótce dołączą akcesoria łazienkowe, maty prysznicowe oraz tekstylia kąpielowe (zasłony oraz ręczniki). Wszystko po to, by dodać blasku Państwa łazience.

Reprezentantem marki Sealskin na polskim rynku jest firma Coram Poland należąca do Grupy Coram International. Zapraszamy na stronę internetową firmy: www.coram.pl

Tagi: , , , , , , , , ,