stickyimage

Weekend Dzieci w JuraParku

Aż trzy dni potrwają obchody Dnia Dziecka w JuraParku w Krasiejowie. Podobnie, jak w ubiegłym roku, na najmłodszych z okazji ich święta czeka wiele dodatkowych atrakcji.

Organizatorzy zaplanowali malowanie twarzy, zabawy z animatorami oraz liczne konkursy. Nie zabraknie również, rozdającego słodycze i balony dinozaura, który uwielbia pozować do zdjęć. Oprócz tego na zwiedzających niezmiennie czeka ponad 200, doskonale zrekonstruowanych modeli prehistorycznych gadów, skarby Pawilonu Paleontologicznego, Park Rozrywki czy Kino Emocji 5D. Niezapomnianych wrażeń dostarczy także wizyta w nowootwartym Prehistorycznym Oceanarium oraz podróż Multimedialnym Tunelem Czasu.

JuraParki są jedynymi parkami dinozaurów w Polsce, które zostały docenione przez oraz Polską Agencję Prasową za działalność na rzecz popularyzacji wiedzy o dinozaurach i czasach, w których żyły. Tytuł „Popularyzator Nauki 2011” – które zostało przyznane Stowarzyszeniu Delta– właścicielowi marki JuraPark świadczy o tym, że krasiejowski park to miejsca atrakcyjne dla całej rodziny, gdzie nie tylko można się zrelaksować i przeżyć ciekawą przygodę, ale także „pobawić” nauką.
—————————
Informacje dodatkowe:
Wszystkie dzieci, które obchodzą urodziny w dniach 1-3 czerwca wejdą do JuraParku za darmo.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane