stickyimage

W wiosennym stylu z nową Oranżadą Hellena

Znają ją wszyscy miłośnicy musujących bąbelków i niepowtarzalnego smaku. Oranżada Hellena w tym sezonie zaskakuje zupełnie nowym formatem opakowania. Jest wygodnie i lekko – kultowy napój
w butelce PET o pojemności 400 ml trafił już do sklepów.
My, Polacy, uwielbiamy smak oranżady. Słodki i jednocześnie orzeźwiający napój cenimy sobie już od wielu lat. Dla tych, którzy pamiętają okres PRL, oranżada ma wymiar sentymentalny, a dla młodzieży to po prostu pyszny i modny napój. Teraz, dzięki nowemu opakowaniu, okazji do picia oranżady będzie jeszcze więcej!
Tu i teraz – Oranżada Hellena
Wiosenne temperatury i otoczenie budzące się do życia po zimie, skłaniają  do większej aktywności fizycznej. Częściej wychodzimy z domu, spędzamy czas na świeżym powietrzu, dbamy o dobrą formę przed letnim sezonem. Czerwona Oranżada Hellena w butelce o pojemności 400 ml jest produktem idealnym, by zaspokoić pragnienie „tu i teraz”, orzeźwić się i dodać nowej energii do dalszych działań.
Pozytywne impulsy
Oranżada to napój, który budzi bardzo pozytywne skojarzenia. Klasyczny, niepowtarzalny smak – to atuty Oranżady Hellena. Musujące bąbelki i czerwony kolor pobudzają i pozytywnie nakręcają. Butelkę 400 ml zmieścić można w torebce czy plecaku szkolnym. Można również zabrać ją ze sobą na wyjazd lub imprezę i na jej bazie przygotować wiele ciekawych drinków i koktajli.
Nowoczesne orzeźwienie
W tym sezonie Hellena zaskakuje nie tylko nowym opakowaniem, lecz także nieco zmienioną identyfikacją wizualną z silnym brandingiem spójnym dla całej linii Oranżad marki Hellena. Etykieta w formie sleeve’a jest teraz bardziej wyrazista, dynamiczna i z pewnością spodoba się również młodszym konsumentom, którzy odkrywają smak Oranżady Hellena. Napój w butelce PET o pojemności 400 ml dostępny jest w sklepach od kwietnia.
Cena: ok. 1,50 zł.
Hellena to polska marka, która od ponad 20 lat oferuje konsumentom szeroką gamę napojów i oranżad w wielu smakach. Łącząc tradycję z nowoczesnością, kreując nowe trendy, przywołuje jednocześnie wspomnienia beztroskiego dzieciństwa, które wypełniał smak bąbelkowej, orzeźwiającej oranżady. W portfolio marki znajdują się m.in. napoje gazowane w różnych smakach, Oranżada Light, Oranżada YOO! z witaminami dla dzieci oraz owocowe napoje niegazowane w najbogatszej na rynku ofercie smakowej.

Tagi: , ,