stickyimage

Kremy do rąk Barwa Natura – bawełniany z proteinami jedwabiu i aloesowy z gliceryną

CZY WIEDZIAŁAŚ, ŻE SKÓRA DŁONI, W PORÓWNANIU DO INNYCH CZĘŚCI CIAŁA MA BARDZO NIEWIELKĄ ILOŚĆ GRUCZOŁÓW ŁOJOWYCH I TKANKI TŁUSZCZOWEJ, PRZEZ CO
Z NATURY JEST CIENKA, MOŻE BYĆ WRAŻLIWA I SZCZEGÓLNIE PODATNA NA PRZESUSZENIE I ODWODNIENIE ?

O dłonie, które są naszą wizytówkę należy dbać  przez cały czas, a nie tylko z konieczności lub zimą. Dostarczanie kojących, odżywczych i nawilżających składników pozwoli zatrzymać ich młody wygląd na dłużej.

NOWOŚĆI 2014 KREMY DO RĄK _BARWA NATURALNA

BAWEŁNIANY KREM DO RĄK Z PROTEINAMI JEDWABIU
POJEMNOŚĆ: 100 ML; CENA OKOŁO: 5 PLN

Bawełniany krem do rąk z proteinami jedwabiu poprawia elastyczność skóry, wygładza i regeneruje spierzchnięty naskórek. Łagodzi podrażnienia i chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, działając jak miękka rękawiczka. Szczególnie polecany dla osób ze skórą bardzo suchą i mało elastyczną. Idealny do codziennej pielęgnacji.

Olej bawełniany- wyróżnia się dużą zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych, co czyni go szczególnie cennym dla skóry.. Ma doskonałe właściwości penetracyjne dlatego szybko i skutecznie łagodzi i regeneruje nawet bardzo podrażnioną skórę. Wygładza i zmniejsza skłonność do występowania podrażnień.

Proteiny jedwabiu- mają bardzo dużą zdolność wiązania i zatrzymywania wody. Ze względu na dużą masę cząsteczkową i ładunek elektrostatyczny przeciwny do ładunku skóry, nie wnikają w głąb, lecz tworzą na powierzchni rodzaj cienkiego filmu, który stanowi skuteczną ochronę przed czynnikami drażniącymi i doskonale wygładza.

Gliceryna -nawilża
Alantoina- koi i łagodzi

ALOESOWY KREM DO RĄK Z GLICERYNĄ
POJEMNOŚĆ: 100 ML; CENA OKOŁO: 5 PLN

Aloesowy krem z gliceryną regeneruje naskórek, zmiękcza, wygładza i ujędrnia skórę rąk. Jednoczenie chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji. Szczególnie polecany do skóry dojrzałej, suchej i mało elastycznej.

Sok z aloesu; Aloes to cud natury! Powszechnie znany i ceniony za właściwości silnie nawilżające, regenerujące i przeciwzapalne; sok z aloesu przyspiesza gojenie, działa antybakteryjnie, antyoksydacyjnie i przeciwzmarszczkowo.
Gliceryna –nawilża.
Alantoina- koi i łagodzi.

Tagi: , ,