stickyimage

Dr Irena Eris SPA RESORT ORIENT – zestaw do domowego SPA

Kierunek Orient – Gdy za oknem pojawia się ponura szarość, powtarzają się deszczowe dni i pierwsze mroźne poranki – nadchodzi pora na przywołanie wspomnień minionego lata. Rozkosznego ciepła, orientalnych zapachów oraz egzotycznych krajobrazów. Jest takie miejsce, w którym możesz wyjątkowo łatwo zanurzyć się w tym świecie bogactwa woni i sensualnych doznań. Domowe SPA. Pielęgnacja w nim musi bazować na produktach oddziałujących na wszystkie zmysły.

Taka właśnie jest seria SPA RESORT ORIENT. Kosmetyki najpierw zniewalają zapachem, potem cudowną konsystencją przywodzącą na myśl orientalne desery. Przenoszą w sensualny świat Wschodu, z jego bogactwem barw, baśniowymi arabeskami i odprężającym klimatem.

Wstępem do pielęgnacji inspirowanej orientalnymi zabiegami niech będzie Relaksujący Peeling Cukrowy ze złuszczającymi drobinkami z ziaren kakao i kompleksem drogocennych olejków. Powinien stanowić preludium do relaksującą kąpieli – w towarzystwie dźwięków delikatnej muzyki i blasku świec – zakończonej zmysłowym rytuałem powolnego wmasowania Arachidowego Balsamu Ujędrniającego. Chodzi przecież o to, by jak najdłużej celebrować tę chwilę przyjemności i rozkosznego zapomnienia.

SPA RESORT ORIENT:
– Relaksujący Peeling Cukrowy (79 zł/200 ml)
– Arachidowy Balsam Ujędrniający (89 zł/200 ml)

 

SPA RESORT ORIENT – Relaksujący peeling cukrowy

Sensualny świat orientu zachwyca feerią barw, baśniowymi arabeskami oraz bogatą mozaiką wielowiekowych kultur i zwyczajów. Otwórz się na słodką moc relaksacji i pielęgnacji z wyjątkową serią SPA Resort Orient, która pozwoli na chwilkę przyjemności i rozkosznego zapomnienia. Cukrowa formuła peelingująca zapewnia perfekcyjne oczyszczenie i wygładzenie. Zabieg oczyszczający, czerpiący z doświadczenia kultur Wschodu, pozostawia skórę cudownie odżywioną, a zawarte w peelingu drobinki ziaren kakao poprawiają mikrocyrkulację. Drogocenny kompleks olejków troskliwie wnika w skórę, dostarczając niezbędnego nawilżenia i zmysłowego uczucia miękkości.

Sposób użycia:
Nanieść niewielką ilość peelingu na mokrą skórę. Chwilę masować skórę, następnie spłukać wodą.

Testowano dermatologicznie.

————–

SPA RESORT ORIENT Arachidowy balsam ujędrniający

Sensualny świat orientu zachwyca feerią barw, baśniowymi arabeskami oraz bogatą mozaiką wielowiekowych kultur i zwyczajów. Otwórz się na słodką moc relaksacji i pielęgnacji z wyjątkową serią SPA Resort Orient, która pozwala na chwilę przyjemności i rozkosznego zapomnienia. Arachidowy balsam dostarcza skórze niezbędnego nawilżenia i perfekcyjnie wygładza, pozostawiając ciało aksamitne w dotyku. Formuła balsamu została wzbogacona kompleksem witamin C i E, o właściwościach antyoksydacyjnych. Balsam oplata ciało charakterystyczną, wyrazistą arachidowo-kakaową nutą zapachową, która wprawia w stan beztroskiego relaksu.

Sposób użycia:
Niewielką ilość balsamu nanieść na oczyszczoną skórę ciała, delikatnie masować aż do wchłonięcia.

Testowano dermatologicznie.

SPA RESORT ORIENT, jak pozostałe kosmetyki do pielęgnacji ciała Dr Irena Eris SPA RESORT: HAWAII, JAPAN, MAURITIUS, TAHITI, dostępne są wyłącznie w sieci perfumeryjnej Douglas.

Tagi: , , , , , , , , ,