stickyimage

Umasan – kolekcja wiosna/lato 2014

Colore Amore – sklep prezentujący unikalne marki nagradzane i przedstawiane podczas Milan Fashion Week wprowadza do sprzedaży kolejną kolekcję, tym razem pochodzącą od berlińskich projektantek, zdobywczyń jednej z nagród PETA VEGAN FASHION AWARD 2013 w Berlinie – UMASAN.

UMASAN: firma założona przez siostry bliźniaczki Anję i Sandrę Umann tworzy zgodnie z wyznawanymi przez projektantkami: światopoglądem i sposobem na życie. Kreacje są szyte z ekologicznych materiałów i pochodzą od weryfikowanych przez projektantki Eko, europejskich wytwórców.

Wiodącymi kolorami w projektach UMASAN jest czerń i biel, proponuje szerokie, częściowo asymetryczne spódnice, styl przypomina nieco sztuki walki ale zachwyca świeżością, uniwersalnością. Kilka produktów, takich jak spódnice, t-shirty – prezentują się świetnie zarówno w garderobie mężczyzny (!) jak i kobiety.

Kolekcja Wiosna/Lato 2014 miała swoją premierę podczas Mercedes Fashion Week i odbiła się szerokim echem wśród blogosfery oraz Niemieckich mediów. Oto link do pokazu: http://berlin.mbfashionweek.com/
Najnowsza kolekcja UMASAN dostępna w Polsce wyłącznie w internetowym sklepie COLORE AMORE od 30.04.2013 roku (http://coloreamore.com )

COLORE AMORE: prezentuje kolekcje biżuterii, akcesoriów, niedostępnych w Polsce, uznanych w europie i nierzadko na świecie. „Przy wyborze projektantów i ich kolekcji prezentowanych w naszym sklepie – podążamy za trendami, prezentowanymi podczas najważniejszych dla branży zagranicznych wydarzeń modowych ale kierujemy uwagę na młodych, ciekawych naszym zdaniem projektantów, którzy w świeży i niebanalny sposób interpretują bieżące modowe nurty” – Dorota Burzec, General Director Colore Amore. „Nasze kolekcje są dostępne dla Klientów w Niemczech, Paryżu, Mediolanie, San Francisco, Rosji, Korei, Angli, Chinach, Libanie, Włoszech i Szwajcarii, cieszymy się, ze dzięki Colore Amore Polscy Klienci będą mogli docenić nasze projekty” – mówi Sandra Umann, projektantka UMASAN.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane