stickyimage

Triumph świętuje w Nowym Jorku wprowadzenie na rynek innowacyjnego biustonosza Magic Wire

marka Triumph zaprezentowała w House of Triumph (Old Bowery Station, Manhattan) Magic Wire – przełomową innowację roku. Magic Wire to pierwszy biustonosz, który wykorzystuje silikonową „magiczną” fiszbinę, zapewniającą tak perfekcyjne podtrzymanie biustu jak ta metalowa, oraz komfort jakby jej nie było.

Taryn Manning, Gina Gershon, Debi Mazar, Aimee Garcia and Jill Hennessy były wśród gości, przywitanych w magicznym miejscu szampanem i muzyką na żywo wykonywaną przez słynną harfistkę, Erin Hill. Po występnie artystki, goście obejrzeli zapierający dech w piersiach  pokaz taneczno-akrobatyczny.

Sekretny bar, schowany za kurtyną, obsługiwał kameralne grupy gości, którzy mogli doświadczyć odrobiny magii i skosztować molekularnych koktajli, w magicznym otoczeniu wnętrza, stylizowanego na bar amerykańskiej prohibicji.

Przez cały wieczór Panie mogły korzystać z profesjonalnych porad brafittingowych przy wykorzystaniu biustonoszy Magic Wire marki Triumph. Wieczór zakończył  wielobarwny pokaz fajerwerków.

GOŚCIE:    Taryn Manning, Gina Gershon, Debi Mazar,  Aimee Garcia, Jill Hennessy

DATA:  Czwartek, 28 sierpnia 2014
GDZIE:  Old Bowery Station, 168 Bowery Nowy Jork

www.us.triumph.com/houseoftriumph
#HouseofTriumohNYC or #HoTNYC
@triumph_us

CZYM JEST MAGIC WIRE?

W Triumph poświęcamy wiele czasu i uwagi na słuchanie naszych konsumentek  i tworzenie rozwiązań odpowiadających na ich potrzeby oraz problemy.  Wszystko po to abyście czuły się komfortowo i pewnie bez względu na to w co jesteście ubrane.  Najczęściej uskarżacie się na ogólny dyskomfort fiszbin, niewygodę i przesuwanie się miseczek. Od dziś koniec z tym!

Stworzyliśmy nowy system usztywniania i modelowania – silikonową fiszbinę, która jest ukryta wewnątrz wkładek, tak aby skóra miała kontakt jedynie z miękkim, przyjemnym dla ciała materiałem. Nowy biustonosz Magic Wire zapewnia idealne dopasowanie, naturalne modelowanie biustu, a wbudowana siateczka stabilizacyjna, która dostosowuje się do ruchów Waszego ciała, gwarantuje dodatkowe wsparcie.

Kolekcja Triumph Jesień/Zima 2014, z naszym doskonałym rozwiązaniem Magic Wire, prezentuje niezwykle atrakcyjną ofertę, zaprojektowaną tak, aby spełniała Twoje oczekiwania.

Body Make-Up Magic Wire

Idealna bielizna na co dzień, to połączenie naszej najnowszej technologii silikonowych fiszbin z modnym designem, a wszystko po to abyście mogły czuć się w Body Make-Up jak w swojej drugiej skórze. Dzięki fiszbinom Magic Wire doświadczycie tego jedynego w swoim rodzaju dopasowania i komfortu – biustonosz jest tak wygodny, że nawet go nie poczujecie. Dostępny w rozmiarach od B do E.

Contouring Sensation Magic Wire

Oferujemy piękny i najbardziej kobiecy fason biustonosza, który łączy w sobie apogeum innowacyjności i komfortu, czyli delikatny a zarazem stabilny model Countouring Sensation. Modny design został wykończony luksusową, delikatną  koronką, bokami w kształcie muszli oraz ozdobnymi detalami w formie małych kokardek. Dostępny w rozmiarach od C do F.

Nowa kolekcja Triumph Jesień/Zima 2014 będzie dostępna w sklepach od września 2014.

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane