stickyimage

Totalny relaks i Głęboki odpoczynek nowe esencje do kąpieli Kneipp

„Totalny relaks” i „Głęboki odpoczynek” to esencje do kąpieli Kneipp® z dobroczynnymi olejkami eterycznymi i ekstraktami: aromatem paczuli, drzewa sandałowego, melisy cytrynowej i indyjskiej.

Firma Kneipp® inspiruje do kąpieli z esencjami „Totalny relaks” – Melisa i „Głęboki odpoczynek” – Paczula i Drzewo Sandałowe. Wystarczy 10 ml, by poczuć moc działania i oddać się jej dobroczynnemu wpływowi po ciężkim dniu. W połączeniu z kojącym działaniem ciepłej wody, olejki eteryczne roztaczają swój naturalny aromat  ofiarując głęboki odpoczynek* lub totalny relaks w zależności od samopoczucia.

Szybki prysznic, czy relaksująca kąpiel? Kneipp® inspiruje, 15 minut tylko dla Siebie w domowym SPA (łac. sanitas per aquam, czyli zdrowie dzięki wodzie) z esencjami do kąpieli. Cisza lub relaksująca muzyka, łagodne światło świec, esencje Kneipp® o urzekających kolorach i zapachach oraz ciepła lub gorąca woda. Te niespieszne rytuały odprężających kąpieli pomagają odzyskać siły witalne, wewnętrzną harmonię i równowagę, tak cenną w naszym coraz szybszym życiu.

Nasz przepis na wewnętrzną równowagę: zapomnij o dniu powszednim, zanurz się w kąpieli i rozpieszczaj swoje zmysły esencjami do kąpieli Kneipp®.

Relaksująca i odprężająca „Kneipp® Esencja do kąpieli Totalny relaks Melisa” zawiera wartościowy, naturalny olejek eteryczny z melisy indyjskiej oraz ekstrakt z melisy cytrynowej. Melisa indyjska, zwana również citronellą, działa odprężająco i uspokajająco po ciężkim dniu. Jej zapach działa równoważąco na samopoczucie. Zawarty olejek eteryczny redukuje napięcie i działa wyciszająco.

Zalety „Kneipp® Esencja do kąpieli Totalny relaks Melisa”:
• dobroczynny relaks przy wyczerpaniu i stresie
• zawiera naturalny olejek eteryczny
• silnie skoncentrowany, bardzo wydajny

Pojemność: 100 ml, sugerowana cena detaliczna: 19,99 zł
„Kneipp® Esencja do kąpieli Totalny relaks” dostępna w drogeriach: Dayli, Rossmann, Super Pharm
W skład serii wchodzą „Kryształki do kąpieli Totalny relaks”, 60 ml (4,99 zł)

„Kneipp® Esencja do kąpieli Głęboki odpoczynek” z naturalnym olejkiem eterycznym paczuli i egzotycznym ekstraktem drzewa sandałowego przyjemnie pielęgnuje i wspiera głęboki odpoczynek. Paczula odpręża i pomaga utrzymać wewnętrzny spokój, a drzewo sandałowe wyzwala uczucie odprężenia. W połączeniu z kojącym działaniem ciepłej wody olejki eteryczne roztaczają swój naturalny aromat zapewniając głęboki odpoczynek*.

Zalety „Kneipp® Esencja do kąpieli Głęboki odpoczynek”:
• pomaga w głębokim odpoczynku i odzyskaniu wewnętrznego spokoju
• zawiera naturalne olejki eteryczne
• działanie potwierdzone badaniami naukowymi*

Pojemność: 100 ml, sugerowana cena detaliczna: 19,99 zł
„Kneipp® Esencja do kąpieli Głęboki odpoczynek” dostępność w drogeriach: Hebe, Dayli, Rossmann, Super Pharm

Sposób użycia: Na pełną wannę wody – napełnić 1 nakrętkę do oznaczenia ok. 10 ml. Emulsję do kąpieli wlać pod strumień bieżącej wody (temperatura 36-38°C) i rozkoszować się kąpielą przez 15-20 minut. 100 ml esencji = 10 kąpieli.

Kosmetyki posiadają znak „Ekspert w dziedzinie natury” potwierdzający jakość i skuteczność działania.

*Badania naukowe Instytutu Psychofizjologii Stosowanej Sp. z o.o. potwierdzają intensywne działanie odprężające kąpieli.

Więcej informacji na: www.kneipp.pl
facebook i instagram: Kneipp Polska
blog: http://swiatkneippa.com/

O firmie Kneipp®
Kneipp® od 1891 roku jest producentem wysokiej jakości produktów kosmetycznych, bazujących na aktywnych, naturalnych składnikach. Firma oferuje swoim klientom unikalne, innowacyjne i efektywne formuły dla pięknego wyglądu oraz dobrego samopoczucia, stworzone w oparciu o holistyczną filozofię jej założyciela, księdza Sebastiana Kneippa. Doświadczenie i kompetencje marki Kneipp® zostały potwierdzone wieloma certyfikatami: NaTrue, Green Brand, Good Manufacturing Practice, DIN – ISO 14001 oraz znakiem „Ekspert w dziedzinie natury”. Kneipp® jest liderem rynkowym w kategorii „dodatki do kąpieli” na rynku niemieckim. Priorytetami dla firmy są umacnianie pozycji rynkowej oraz silny wzrost w obszarach „skuteczna pielęgnacja ciała” i „naturalna pielęgnacja skóry.” Kosmetyki Kneipp® są dostępne w ponad 28 krajach na całym świecie.

Tagi: , , ,