stickyimage

Top Modelka Kamila Szczwińska w Chic Spa – co robiła w klinice urody?!

W piątek 10.10.2014 Kamila Szczawińska razem ze swoją przyjaciółką odwiedziły klinikę urody Chic Spa. Obie panie postanowiły skorzystać z zabiegów upiększających na twarz i ciało. Znana modelka, ze względu na częste wyjazdy i obciążające skórę makijaże, chciała zafundować swojej skórze dawkę intensywnego nawilżenia, odświeżenia i rozświetlenia.

Jako pierwszy zabieg na twarz Kamila Szczawińska wybrała intensywny peeling kawitacyjny z falą radiową, który jest jedną z innowacyjnych metod nowego urządzenia w Chic Spa – Intraject. Daje spektakularne efekty oczyszczenia cery, odsłaniając piękną, świeżo wyglądającą skórę. Ponad to rewelacyjnie przygotowuje ją do przyjęcia odżywczych składników. Kolejny, wykonany Kamili zabieg (ampułka+maska) – Medex, był więc uderzeniową dawką nawilżenia.
Zawód modelki, wymaga od Kamili perfekcyjnego ciała. W Chic Spa skorzystała więc także z peelingu całego ciała, który rozświetlił i ujędrnił skórę oraz z relaksującego masażu.

CHIC SPA Klinika nieinwazyjnej kosmetologii i medycyny estetycznej. Uroda jest jak brylant. Szlifujemy ją z jubilerską precyzją…

www.chicmed.pl

 

Tagi: , ,