stickyimage

Timberland wita Złote Tarasy!

Klasa, jakość wykonania, odpowiedzialność – to cechy nieodłącznie związane z marką Timberland od początku jej istnienia. Motto „doing well and doing good” znane jest na całym świecie, być może dlatego na przełomie lat firma zyskała miliony wiernych klientów. W Polsce jesteśmy od 2002 roku –  to 14 salonów w najbardziej prestiżowych lokalizacjach. Teraz także w samym sercu Warszawy.

Wszystkich fanów aktywnego stylu życia zapraszamy do salonu Footwear Plus Timberland na poziomie drugim, gdzie znajdziecie obuwie i akcesoria na każdą, nie tylko ekstremalną okazję. W tym momencie, poza wyprzedażą, przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję – każdy drugi zakupiony produkt dostaniecie o 20% taniej! Promocja łączy się z rabatem lojalnościowych wynikającym z członkostwa w Klubie Timberland, Klubowicze uzyskują zatem jeszcze większą zniżkę.

Kultowe buty i akcesoria czekają na Was w salonie Timberland!
Więcej informacji na stronach:
www.timberland.pl
www.facebook.com/TimberlandPolska

Właścicielem wszystkich salonów Timberland jest Marketing Investment Group – wyłączny dystrybutor Umbro, linii obuwniczej Lacoste w Polsce, Mizuno, Confront, Feewear,  a także właściciel sieci salonów Sizeer, 50 style oraz centrum zaopatrzenia klubów sportowych Pro-Game.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane