stickyimage

Targi Meblowe – Wieruszów 2012

Targi Domowe w Wieruszowie to okazja do poznania nowości produktowych Grupy IMS, jak i trendów na najbliższy sezon w branży meblarskiej.

Targi w Wieruszowie organizowane są od 2005 roku. To miejsce spotkań producentów mebli z klientami, projektantami i dziennikarzami prasy poświęconej wnętrzom. Pozwalają one na prezentację nowości oraz na ich weryfikację w opinii ekspertów zanim zostaną wdrożone do produkcji.

Targi Domowe w Wieruszowie od zawsze cieszyły się uznaniem wśród naszych klientów – mówi Izabela Lipińska, Marketing Manager Poland & East Europe IMS Group – W ubiegłym roku po raz pierwszy zaprosiliśmy do udziału inne firmy. Udało nam się utrzymać domową atmosferę, towarzyszącą dotychczasowym edycjom. To ważne, ponieważ Targi powinny być okazją do nawiązania bliższych więzi pomiędzy nami a naszymi klientami.

Wieruszów gości klientów z Polski jak i z Europy Południowej oraz Wschodniej. Mają oni możliwość obejrzenia jako pierwsi nowości, które dopiero pojawią się na rynku. Gospodarz Targów Domowych HM Helvetia Meble to marka z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku mebli skrzyniowych, która dołączyła do IMS Group w latach ‘90. Bydgoskie Meble, współorganizator przedsięwzięcia w Wieruszowie, może pochwalić się tradycją sięgającą XIX wieku. Obydwie marki korzystają z jednego z najbardziej nowoczesnych parków maszynowych w Polsce, tworząc meble wysokiej jakości, za co niejednokrotnie były nagradzane w prestiżowych konkursach wzorniczych.

Bydgoskie Meble zaprezentowały swoje topowe kolekcje takie jak Arcus, Corano, Kona, Filadelfia, Laviano, Madison, ale też nowe produkty: Montana, Dakota i Forni Deco. Marka HM Helvetia Meble podczas tegorocznych Targów pokazała kolekcje mebli salonowych i dedykowanych do jadalni w kolekcjach Bruno, Karl, Dolomiti w rozszerzonej kolekcji przeznaczonej do sypialni, podobnie jak Pedro czy Pik. Wśród nowości warto zwrócić uwagę na kolekcje salonowe Messina, Milos oraz Mestre, która również posiada szeroki wybór elementów sypialnianych. Wątek sennych aranżacji kontynuują także meble z serii Mira i Tuluza.

Ekspozycje wystawowe to również pretekst do zaprezentowania produktów pozostałych marek IMS Group, które dopiero pojawią się na rynku. Wśród kolekcji HF Helvetia Furniture znalazły się Invitation, Morena, Melody i odważna kolekcja Charlotte. Etap Sofa zaprezentowała najnowsze meble tapicerowane: Basic – o nowoczesnej linii wzorniczej oraz Super Linemodułowe narożniki o modernistycznym designie. Poza tym, Targi Domowe to okazja do zobaczenia innych czołowych kolekcji marki, takich jak: Grand Vario, Maxx, czy Frizzante.

Premiery meblarskie oraz ekspozycje znanych już produktów podczas Targów w Wieruszowie idealnie komponują się ze współczesnymi wnętrzami. Są wśród nich linie wzornicze wpisujące się zarówno w oszczędne jak i w odważne w swym wyrazie aranżacje. „Klienci doceniają nasze produkty nie tylko dlatego, że wychodzą naprzeciw trendom -mówi Izabela Lipińska, ale też, co istotne na co dzień, zapewniają wygodę i oferują praktyczne rozwiązania użytkowe.”

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane