stickyimage

Świętuj Dzień Dziecka z Dekoria.pl

Świętuj Dzień Dziecka z Dekoria.pl! Obsyp swoją pociechę wymarzonymi prezentami, które teraz dostępne są w atrakcyjnych, niskich cenach!

To już ostatnie dni promocji przygotowanej specjalnie z myślą o najmłodszych. Wybrane produkty, takie jak ręczniki, pościel, kocyki dziecięce czy siedziska, dostępne są w niższych cenach tylko do 31 maja. Linia EURO2012 – niezbędnik każdego małego kibicaprzeceniona została o 20%, natomiast pozostałe spośród bajkowych tekstyliów o 10%.

Dekoria.pl przygotowała specjalną promocję dedykowaną zbliżającemu się Dniu Dziecka. Kolorowe tekstylia – pościel, ręczniki, kocyki czy  – dostępne są w niższych, atrakcyjnych cenach. Zarówno produkty z limitowanej edycji Euro 2013 , jak i artykuły przedstawiające postacie z dobrze znanych filmów rysunkowych, podbiją serca maluchów. W mgnieniu oka przemienią pokój dziecka w bajkową krainę. Sprawmy najmłodszym miłą niespodziankę, obdarowując je uroczymi gadżetami. Ciekawe dekoracje w najmodniejszych, bajkowych deseniach, każdego dnia wywołają uśmiech na twarzy dziecka.

źźródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane