stickyimage

Święto ulicy mokotowskiej

16 MAJA 2015 LOFT37 zaprasza na pierwsza edycje Swieta Ulicy Mokotowskiej. W tym dniu oprócz rabatu na wybrane modele z najnowszej kolekcji Pauliny Ady Kalinskiej i Joanny Trepki, w LOFT37 przy ul. Mokotowskiej 52, na klientów czekac beda miłe niespodzianki. Partnerem wydarzenia jest marka CIN&CIN, która gosci butiku powita lampka CIN&CIN PROSECCO.

16 maja w godzinach od 11:00 do 19:00 ulica Mokotowska zamieni sie w niezwykłe, tetniace życiem, miejsce. LOFT37 wspólnie z innymi markami: biuteryjnymi, modowymi, kosmetycznymi, projektantamioraz z kultowymi miejscami, przygotowało dla klientów moc atrakcji. Warto nas odwiedzic tego dnia, aby poznac nieco inne oblicze Mokotowskiej. Wspaniała zabawa gwarantowana! A do tego
mnóstwo nagród i jedynych w swoim rodzaju niespodzianek. „Mokotowska zaprasza” to inicjatywa majaca na celu wspólne działania promocyjne butików zlokalizowanych na najmodniejszej ulicy w Polsce. W akcji biora udział znane, prestiowe marki i projektanci oraz kultowe miejsca. W ramach akcji organizowane sa Noce Zakupów, weekendy specjalne, a take imprezy okolicznosciowe. Butiki maja wtedy ustalone, wspólne godziny otwarcia, a w kadym z nich czeka na Klienta niespodzianka w postaci wyjatkowego prezentu lub atrakcyjnego rabatu.
***
Loft37 to pierwszy na rynku, modowy koncept, umoliwiajacy klientkom zakup wymarzonych butów. Tu mona wybrac model buta, fakture i kolor skóry oraz ulubione dodatki, a nawet wyhaftowac swoje inicjały, czy imie. Buty LOFT37 sa recznie szyte, z najlepszej jakosci komponentów i dopracowane w kadym calu. Projektantki i włascicielki marki Paulina Ada Kalinska i Joanna Trepka, dbaja nie tylko o ich wyjatkowy design, ale take o komfort i wygode chodzenia. Dlatego buty LOFT37 niemale natychmiast zdobyły rzesze wiernych fanek, które doceniaja nietuzinkowe wzornictwo marki oraz unikatowosc personalizowanych modeli. Koncept w pierwszym roku swojego istnienia otrzymał prestiowa nagrode Twój Styl Doskonałosc Mody 2011 w kategorii Debiut Roku. Buty LOFT37 dostepne sa w butku on-line www.loft37.pl oraz sklepach stacjonarnych (Warszawa ul. Mokotowska 52, Galeria Mokotów, Poznan Stary Browar), a take kilku butikach Polsce współpracujacych z marka.

Tagi: , , , , , ,