stickyimage

Światowy design prosto z Londynu: zlewozmywak marki Schock Soho N – 100 z oferty CCI Sp. z o.o.

Firma CCI Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor zlewozmywaków niemieckiej marki Schock, wprowadziła do swojej oferty nowy zlewozmywak Soho N – 100. Swoją nazwę zawdzięcza on słynnej londyńskiej dzielnicy Soho, wyznaczającej najnowsze trendy nie tylko w modzie, ale także w aranżacji wnętrz. 

Mały promień – większa przyjemność zmywania

Charakterystyczną cechą nowego zlewozmywaka Soho N – 100 marki Schock, dostępnego w ofercie CCI Sp. z o.o., jest duża i głęboka komora o wymiarach 550x430x200 mm. W połączeniu z niewielkim promieniem zaokrąglenia, daje niemal idealnie kwadratowy kształt. Taka forma zapewnia większą pojemność zlewozmywaka i podnosi komfort pracy.  Nowoczesna stylistyka zlewozmywaka Soho N – 100 zachwyca nie tylko geometryczną formą, ale również swoją elegancją. Specjalnie dopasowana do budowy zlewozmywaka szklana deska w kolorze czarnym, zakrywając naczynia do umycia tworzy także dodatkowy blat roboczy, na którym będzie można przygotować deser lub pokroić ciasto. Takie rozwiązanie zapewnia estetykę i oszczędność miejsca.

Delektuj się z Schockiem

Najnowsza paleta barw zlewozmywaków Soho N – 100 idealnie odzwierciedla klimat modnych uliczek londyńskiej dzielnicy Soho, której styl jest podziwiany na całym świecie. Spośród głębokich brązów do wyboru są odcienie Chocolate i Bronze, zaś miłośnikom stonowanych beżów z pewnością przypadną do gustu Magnolia i Avorio. W ofercie CCI Sp. z o.o. dostępne są również klasyczne, ponadczasowe kolory, takie jakie jak biel – Polaris i czerń – Magma oraz odcienie kamiennej szarości: Stone i Carbonium, które dobrze wpasują się w modernistyczne wnętrza. Duży wybór kolorów pozwoli dopasować zlewozmywak do każdej aranżacji kuchni.

Nowoczesny zlewozmywak Soho N – 100 marki Schock, dostępny w ofercie CCI Sp. z o.o., przeznaczony jest do montażu podblatowego oraz w wersji wpuszczanej w blat. Do zlewozmywaka Soho N – 100 można dobrać pasującą baterię z oferty firmy CCI sp. z o. o. W kuchni o nowoczesnej stylistyce sprawdzi się bateria Phobos, zaś do bardziej klasycznego wnętrza pasować będzie granitowa bateria SC-300, którą można dobrać w kolorze zlewozmywaka. Zaletą tej baterii jest również niezwykła odporność na parę wodną, uderzenia i zadrapania. Firma Schock, wynalazca patentu na zlewozmywaki granitowe, jako jedyna na rynku posiada baterie granitowe w swojej ofercie.
Jakość, design i kolorystyka nowego zlewozmywaka Soho N – 100, dostępnego w ofercie CCI Sp. z o.o. to idealne połączenie wzornictwa na światowym poziomie z wyjątkową trwałością, zapewnioną przez antybakteryjny, odporny na uszkodzenia mechaniczne, zadrapania oraz plamy materiał Cristadur®. Dlatego też Soho N-100 nie tylko zachwyca swoimi właściwościami użytkowymi, ale również pozwala poczuć się w swojej kuchni jak w najbardziej ekskluzywnych miejscach na świecie.

Zlewozmywak Soho N – 100

Materiał: Cristadur®
Sposób montażu: wpuszczany, podblatowy
Ilość komór: 1
Do szafki: 60 cm
Wym.: 550x430x200 mm
Dostępne kolory: Avorio, Bronze, Carbonium, Chocolate, Magma, Magnolia, Polaris, Stone
Akcesoria: deska szklana w kolorze czarnym do wersji opuszczanej w blat (399 zł brutto)
Cena: 2299 brutto/ Kolory Avorio, Polaris, Magma, Chocolate, Stone w promocji 1999 zł brutto.


źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane