stickyimage

Świąteczne lakiery Orly

Czy (nie)grzeczne dziewczynki czekają na Mikołaja? Pamiętasz jakie pytanie zadawał św. Mikołaj zanim podarował Ci upragniony prezent? A czy dziś odpowiedziałabyś, że byłaś grzeczna, czy może wyszedł z Ciebie mały diabełek? Nie musisz odpowiadać, możesz pokazać. Pomoże Ci w tym zimowa kolekcja lakierów ORLY Naughty or Nice.

Mówi się, że grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą. Za to wszystkie z chęcią pomalują pazurki nową kolekcją lakierów do paznokci Naughty or Nice by ORLY. Sześć odcieni, tworzących ognisto-chłodną paletę kolorów pozwoli idealnie dobrać kolor do Twojego charakterku. Niegrzeczna i zbuntowana, a może miła i sympatyczna? Sprawdź już dziś! Unlawful, Halo, Devil may Care, Torrid, Miss Conduct i Angel Eyes to niesamowite lakiery, które idealnie odzwierciedlą Twoją anielską duszę, bądź diabelski charakterek. Jaka więc będziesz na te święta: Naughty or Nice?

Jeśli nie masz jeszcze ulubionego lakieru, możesz poprosić św. Mikołaja o jeden z zestawów przygotowanych przez ORLY lub podarować go bliskiej osobie:

/fota zestawu/ Zestaw Naughty or Nice z elegancką kosmetyczką
(Halo, Davil may Care, Torrid)

/fota zestawu/ Zestaw Naughty or Nice ze stylowymi, koronkowymi rękawiczkami
(Halo, Miss Conduct, Angel Eyes)

/fota zestawu/ Zestaw Naughty or Nice z opaską na oczy
(Devil may Care, Miss Conduct, Unlawful

Lakiery Orly dostępne są w wybranych salonach kosmetycznych, manicure oraz na stronie
www.orlybeauty.pl

pojemność 18ml – cena: 39zł
zestaw 3x 18ml – cena: 117zł

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane