stickyimage

Stały adres BOHOBOCO w Poznaniu

Poznań pokochał BOHOBOCO z wzajemnością. Po kilkumiesięcznym okresie funkcjonowania POP UP’u BOHOBOCO, projektanci na stałe zadomawiają się w Starym Browarze.  

Poznanianki mogą już odwiedzać butik BOHOBOCO w Starym Browarze w poszukiwaniu wyjątkowych stylizacji zarówno na dni powszednie, jak i szczególne okazje. Nowo otwarty salon, podobnie jak kreacje projektantów, cechuje niecodzienny styl i klimat. Elegancki miraż czerni z bielą tworzy nowoczesne i przestronne wnętrze, które stanowi doskonałe tło dla wyjątkowych projektów modowych. Dbałość o detale charakterystyczna dla twórców marki BOHOBOCO znalazła swoje odzwierciedlenie także przy tworzeniu poznańskiego butiku. W rezultacie powstało pałacowo-industrialne wnętrze, które koresponduje ze strukturą ścian Starego Browaru. Uroku dodają mu zachwycający parkiet we francuską jodłę oraz polskie akcesoria i dodatki. Poza kreacjami na miarę światowych sław, w butiku można podziwiać m.in. krzesła Oskara Zięty, laureata prestiżowej międzynarodowej nagrody Audi Mentor, przyznawanej najzdolniejszym  talentom w designie.

BOHOBOCO to nowoczesny koncept modowy stworzony przez duet polskich projektantów: Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lach, którzy swoje doświadczenie zbierali przez lata pracy w branży fashion. Wiedza, wrażliwość artystyczna i talent sprawiają, że ubrania z metką BOHOBOCO zaspokajają najbardziej wybredne gusta i spotykają się z u znaniem szerokiego grona odbiorców. Każdy projekt to idealny balans formy, funkcjonalności, wygody i klasy. Styl BOHOBOCO, na który składa się kosmopolityczna mieszanka stylów, wyselekcjonowane tkaniny i kolory, cieszy się dużą popularnością wśród gwiazd.

Teraz ten modowy koktajl najnowszych trendów i nieograniczonej wyobraźni projektantów zawitał pod strzechę Starego Browaru i doskonale wpisuje się w jego klimat. „Nasz butik powstał, bo Poznanianki pokochały BOHOBOCO, a Stary Browar to wymarzone miejsce na butik”- mówi jeden z projektantów Kamil Owczarek i dodaje – „Po zeszłorocznym czasowym POP UP’ie BOHOBOCO przyszedł czas na nasze stałe miejsce na mapie Poznania”.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane