stickyimage

Specjalnie dla Ciebie AUSSIE zamknęło słońce w butelce

Prognoza pogody nie pozostawia złudzeń, że słońce przedrze się przez grubą warstwę chmur? Czemu miałabyś się tym przejmować?! Aussie specjalnie dla ciebie zamknęło blask słońca w butelce. Od dziś nawet w pochmurny dzień będziesz chodzić rozpromieniona.
O zbawiennym wpływie promieni słonecznych na nasze samopoczucie wiadomo od dawna. W takie dni jesteśmy bardziej zadowolone i optymistyczniej podchodzimy do życia. Niestety, nasz klimat nie zapewnia takiej liczby słonecznych dni, jak Australia. A gdyby tak zamknąć australijskie promienie w małej butelce i mieć je zawsze pod ręką? Aussie wpadło na taki pomysł!
Najnowsza linia Aussie Miracle Shine to właśnie dawka słońca zamknięta w butelce. Dzięki niej twoje włosy będą zawsze lśniące i promienne. Po co ci korona i diadem? Wystarczy olśniewająca fryzura. Marzysz o idealnym blasku, ale bez zgubnego wpływu promieni UV? Z Aussie wszystko da się zrobić! Nie zdziw się tylko, jeśli wszyscy w twoim towarzystwie zaczną zakładać okulary przeciwsłoneczne – najprawdopodobniej po to, by ukryć zazdrosne spojrzenia!
Oczywiście, musimy wspomnieć, że efekt bajecznie lśniących włosów możliwy jest dzięki naszym magicznym australijskim składnikom. Drogocenny nabłyszczający proszek perłowy i australijski żeń-szeń, sprawią, że zawstydzisz samo słońce (i zaskoczysz meteorologów)!

Sugerowana maksymalna cena detaliczna:
Aussie Miracle Shine szampon – 19,99 zł
Aussie Miracle Shine odżywka – 19,99 zł
Aussie Miracle Shine 3-minutowa odżywka – 24,99 zł

Tagi: , , , ,