stickyimage

Sleek & Chic Koński Ogon – ponadczasowa fryzura z serum z olejkiem arganowym BioElixire Argan Oil

BIOELIXIRE to nowa marka na europejskim i polskim rynku kosmetycznym oferująca kosmetyki oparte wyłącznie o naturalne składniki  aktywne oraz najnowocześniejszą technologię produkcji. Podstawą całej gamy kosmetyków BioElixire jest  Olej Arganowy, jeden  z najbardziej cenionych olejów na świecie.

Argan Oil Serum
Nawilżające serum przeznaczone do regeneracji i ochrony  włosów

Wyjątkowa skuteczność Serum Argan Oil gwarantująca szybką a zarazem intensywną regenerację włosów opiera się na synergicznym połączeniu unikalnego skład oleju arganowego z dodatkowymi składnikami aktywnymi, stymulującymi jego naturalne właściwości:

– Kompozycja kwasów tłuszczowych oleju arganowego
stymuluje wewnątrzkomórkowy proces dotleniania, odbudowuje barierę hydrolipidową naskórka oraz gwarantuje dostatecznie nawilżenie skóry i włosów.

– Witamina E zawarta w oleju arganowym i słonecznikowym
jednym z najsilniejszych antyoksydantów -przewidziała wolnym rodnikom, działa nawilżająco oraz  spowalnia  proces starzenia się skóry i włosów.

– Olejek jojoba
zwiększa przyswajalność i wchłanianie składników olejku arganowego, a dodatkowo przeciwdziała utracie wody przez skórę i włosy.

– Olejek słonecznikowy
wzmacnia naturalną barierę hydrolipidową, zmiękcza i regeneruje.

– Optymalne połączenie składników aktywnych zawartych w Serum Argan Oil gwarantuje bardzo szybką i zarazem intensywną regenerację włosów.

SERUM ARGAN OIL
– Intensywnie nawilża skórę głowy i włosy
– Nadaje połysk i miękkość, likwiduje matowość
– Zapobiega rozdwajaniu się włosów
– Działa przeciwstarzeniowo, powstrzymuje wolne rodniki

Sposób użycia: serum należy nakładać na wilgotne lub suche włosy, szczególnie na końce. Nie spłukiwać. Niewielką ilość serum można dodawać do farb podczas farbowania włosów aby je ochronić i zwiększyć połysk. Produkt natychmiastowo się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu.

Pojemność:  20 ml, cena około 9,90 pln
Pojemność 50 ml, cena około 29,90 pln

Tagi: , , , ,