stickyimage

Siedziska Dekoria w trosce o zdrowy kręgosłup – Twój i Twojego dziecka!

Ból pleców czy problemy ze stawami to nieprzyjemne skutki złych nawyków związanych z trzymaniem postawy, kształtowanej już od najmłodszych lat. Dekoria.pl prezentuje linię siedzisk – worków do siedzenia, które w naturalny sposób odciążą kręgosłup, dostosowując się do pozycji siedzącego.

Brak aktywności fizycznej i niedbałe trzymanie postawy – to najczęstsze przyczyny dokuczliwego bólu pojawiającego się w okolica kręgosłupa. Niejednokrotnie podczas odpoczynku zamiast odciążyć kręgosłup, obarczamy go ciężarem ciała, co sprzyja powstawaniu stanów zapalnych,  a także uczuciu ogólnego zmęczenia. Najchętniej spędzamy wolny czas przed telewizorem bądź komputerem. Pamiętajmy, że dzieci ciągle nas obserwują i często biorą z nas przykład. Dlatego tak ważne jest, by siedząc zachować prawidłową postawę ciała.

Dekoria, producent markowych dekoracji dla domu i mieszkania, przedstawia kolekcję siedzisk – worków do siedzenia, które pozytywnie wpływają na proces kształtowania poprawnej postawy ciała, pozwalając na odpoczynek w dowolnym miejscu. Siedziska, wykonane z tkanin w rozmaitych odcieniach   i deseniach, to doskonały mebel, który udekoruje każde wnętrze. Wpisze się zarówno w wystrój salonu, sypialni, jak i pokoju dziecka. Idealny w czasie popołudniowego relaksu przed telewizorem czy całodniowej zabawy malca, spełni funkcję fotela wypoczynkowego  i rehabilitacyjnego. Siedzisko Dekoria doskonale dopasowuje się do pozycji siedzącego i odciąża kręgosłup, pozwalając tym samym na komfortowy odpoczynek. Jego duże rozmiary, a także możliwość dowolnego ułożenia, w naturalny sposób sprzyjają relaksowi.

Dbając o poprawną postawę ciała, zwróćmy szczególną uwagę na zachowania i przyzwyczajenia dziecka. Złe nawyki powielamy od najmłodszych lat, a z czasem coraz trudniej jest je zwalczyć. Chcąc zapobiec dokuczliwym bólom kręgosłupa, zacznijmy od najmniejszych rzeczy. Z siedziskami Dekorii będzie to z pewnością łatwiejsze!

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane