stickyimage

SHARLEY Rytuał Młodości – całoroczny zabieg odmładzający twarzy, szyi i dekoltu

Sharley medical clinic & day spa to jeden z najbardziej renomowanych ośrodków medycyny estetycznej w polsce, którego założycielką i właścicielką jest Magda Bogulak – kosmetolog z ponad 20-letnim doświadczeniem, miłośniczka piękna i kobiecej urody. „jako mała dziewczynka chciałam zmieniać świat na piękniejszy, bardziej kolorowy. po latach udało mi się wyczarować instytut sharley, który pomaga innym kobietom spełniać marzenia o lepszym i piękniejszym życiu”. Sharley Medical Clinic & Day Spa to nie tylko oaza spokoju, źródło piękna i zdrowia, ale przede wszystkim miejsce, w którym o urodę kobiet dbają światowej klasy specjaliści.

w 2016 roku z okazji 20-lecia kliniki sharley powstał Sharley Youth Elixir, innowacyjny krem skomponowany według oryginalnej receptury autorki, naturalnych składników roślinnych, aby również w domowym zaciszu zapewnić skórze pielęgnację na najwyższym poziomie.

Każda kobieta chce czuć się pięknie, niezależnie od wieku i pory roku.  Liczba zabiegów odmładzających, na które możemy decydować się w słoneczne dni jest znacznie ograniczona ze względu na ryzyko fotouczulenia wskutek promieni słonecznych. Późną wiosną oraz latem warto wybierać zabiegi, które bez ryzyka przebarwień w widoczny sposób poprawią nie tylko jędrność skóry, ale również nasze samopoczucie – zwłaszcza jeśli od urlopu dzieli nas jeszcze wiele tygodni.

RYTUAŁ MŁODOŚCI SHARLEY YOUTH ELIXIR
ODMŁODZENIE, LIFTING ORAZ POPRAWA KONDYCJI SKÓRY
TWARZY, SZYI I DEKOLTU
250 ZŁ/90 MINUT

Rytuał Młodości Sharley Youth Elixir to całoroczny zabieg anti-ageing, który łączy elementy aromaterapii, refleksoterapii oraz kosmetyki współczesnej. To zabieg dla każdej kobiety, która chciałaby poprawić kondycję i wygląd twarzy, szyi i dekoltu. Podstawą zabiegu jest wyjątkowy, autorski masaż, który daje efekt odmłodzenia i liftingu. Masaż wykonuje się z wykorzystaniem eliksiru młodości Sharley Youth Elixir.

DZIAŁANIE
Struktura eliksiru wykorzystywanego podczas zabiegu Sharley Youth Elixir zbliżona jest do ciekłokrystalicznego cementu międzykomórkowego występującego naturalnie w skórze. Proteiny młodości z drzewa „Pistacia Lentiscus” oraz wyciąg z lawendy Butterfly Lavender zapewniają efekt „botox like”. Dodatkowo zawartość olejku moringa zapewnia skórze sporą dawkę antyoksydantów. Olejki jojoba oraz z kiełków pszenicy witalizują i liftingują, a beta karoten poprawia koloryt skóry. Po zabiegu następuje poprawa elastyczności i nawilżenia skóry.

PRZEBIEG:
Rytuał Młodości Sharley Youth Elixir rozpoczyna się od delikatnego peelingu enzymatycznego. Następnie kosmetolog nakłada na skórę twarzy, szyi i dekoltu ciepły kompres aromaterapeutyczny, który przygotowuje skórę na przyjęcie czynnych składników zawartych  w eliksirze młodości. Najważniejszą częścią zabiegu jest wyjątkowy, autorski masaż z użyciem Sharley Youth Elixir. Zastosowanie specjalnej techniki masażu opracowanej przez Magdę Bogulak sprawia, że regenerujące i liftingujące działanie kremu zostaje wielokrotnie spotęgowane.

Masaż składa się z 5 etapów:
-stymulacja meridianów, aby uaktywnić przepływ energii wzdłuż głównych kanałów. W efekcie następuje wzrost poziomu witalności i poprawa samopoczucia;
-masaż stref odruchowych głowy. Jest to przyjemna stymulacja receptorów twarzy i głowy, która pozwala pobudzić osłabione części ciała oraz uspokoić strefy hiperaktywne;
-digitopresura akupunktów twarzy, która polega na wyrównaniu potencjałów energetycznych na ośmiu meridianach przebiegających przez głowę;
-masaż małżowiny usznej, który stymule wszystkie układy i narządy ciała;
-masaż miorelaksacyjny twarzy i obręczy barkowej, podczas którego następuje rozluźnienie, dotlenienie i odżywienie mięśni, co wpływa pozytywnie na kondycję i wygląd skóry. Masaż znacząco poprawia napięcie dając spektakularny efekt liftingujący.

Dla podtrzymania efektu zabiegu zaleca się stosowanie preparatu Sharley Youth Elixir przez co najmniej cztery tygodnie.

Czas trwania zabiegu 1,5 godziny.
Cena: 250 zł.

Tagi: , , , , , , , , , ,