stickyimage

Sezon na maski- nowości Dr Irena Eris CLINIC WAY

Jesienne kuracje- Maska to preparat, który zawiera skoncentrowaną dawkę substancji aktywnych działających wielokierunkowo: naprawczo, regenerująco, odbudowująco, czy wzmacniająco. Wyższe stężenia składników aktywnych sprawiają, że szybciej i łatwiej docierają do miejsca gdzie powinny działać.

W wyniku stosowania maski zmienia się struktura i wygląd skóry. Komórki naskórka „chętniej” się replikują, poprawia się spójność warstwy rogowej naskórka, co pozwala utrzymać dobre nawilżenie. Melanina rozprowadzana jest równomiernie, czego efektem jest ładny kolor cery i brak przebarwień. Maska działa silniej niż krem, przy zdecydowanie lżejszej konsystencji. Można ją też określić „wzmacniaczem” kremu, czyli produktem, który uzupełni i wzmocni działanie stosowanego dotychczas produktu pielęgnacyjnego.

Najlepiej stosować maskę na ten obszar skóry, który cechuje się nieestetycznymi zmianami: zmarszczki, rozszerzone pory, nierównomierny koloryt, suchość cery lub obszary nadmierne przetłuszczające się. Maskę można stosować na dzień bądź na noc oraz jako okresowe kuracje po zimie i lecie, kiedy skóra potrzebuje dodania blasku, rozświetlenia, regeneracji i odżywienia. Maska – koncentrat substancji aktywnych, działa jak zastrzyk energii i składników odżywczych, który szybko  poprawia kondycję  skóry.

NOWOŚĆ  Dermomaska przeciwzmarszczkowa HIALURONOWE WYGŁADZENIE

1o i 2o  stopień pielęgnacji przeciwzmarszczkowej  dla kobiet od około 30 roku życia
Koi i łagodzi podrażnienia, nawilża, niweluje ślady zmęczenia, a jednocześnie skutecznie walczy z procesami odpowiedzialnymi za powstawanie zmarszczek ekspresyjnych i elastotycznych.

Główne składniki:
REAKTYWATOR ODNOWY SKÓRY FGF1 LMSTM z unikalną technologią LIPO-SPHERE – reaktywuje właściwości regeneracyjne i potencjał do samoodnowy na trzech poziomach skóry,  opóźniając tym samym procesy jej starzenia.
Hialuronian – składnik o silnym działaniu nawilżającym, stymulującym regenerację i formowanie się nowych komórek skóry. Dzięki właściwościom wiązania dużych ilości wody, silnie nawilża i wygładza skórę oraz chroni ją przed wysuszeniem. Skóra pozostaje elastyczna i jędrna.

Ekstrakt ze złotej algi-  biologiczny czynnik ochronny, odpowiedzialny za ochronę i regenerację komórkową DNA. Odbudowuje i wzmacnia barierę lipidową skóry. Blokując wydzielanie mediatorów stanów zapalnych redukuje skutki reakcji zapalnej w naskórku, warstwie granicznej i skórze właściwej, przyspieszając proces gojenia. Wraz z witaminą E chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry.
Aqua Calcis- farmakopealna woda wapienna, o właściwościach antyseptycznych, kojących i łagodzących podrażnienia.

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ:
– natychmiastowy efekt kojenia (68%*), wypoczętej i miękkiej skóry (96%*)
– poprawa nawilżenia (79%**) i wygładzenia (75%**)
– poprawa ogólnej kondycji skóry (82%**)
– redukcja zmarszczek ekspresyjnych i elastotycznych o 11%***
*% badanych z widoczną poprawą skóry w teście  in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris po 1 aplikacji.
** % badanych z widoczną poprawą skóry w teście  in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris po 4 tygodniach stosowania.
***wyniki aparaturowe w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris po  1 aplikacji.

Sposób użycia:
Po nałożeniu dermomaski na oczyszczoną skórę twarzy należy pozostawić ją na 20 minut do wchłonięcia. Pozostałość wklepać opuszkami palców w skórę lub ewentualny nadmiar delikatnie usunąć zwilżonym płatkiem kosmetycznym.  Stosować zamiennie z kremem na noc 1-2 razy w tygodniu jako uzupełnienie pielęgnacji przeciwzmarszczkowej.
Cena: 49 zł/75 ml

NOWOŚĆ Dermomaska przeciwzmarszczkowa LIFTING PEPTYDOWY
3o i 4o  stopień pielęgnacji przeciwzmarszczkowej  dla kobiet od około 50 roku życia:
Głęboko odżywia i regeneruje, widocznie wygładza skórę wyraźnie hamując procesy powstawania zmarszczek atroficznych i grawitacyjnych oraz niweluje ślady zmęczenia .

Główne składniki:
REAKTYWATOR ODNOWY SKÓRY FGF1 LMSTM z unikalną technologią LIPO-SPHERE – reaktywuje właściwości regeneracyjne i potencjał do samoodnowy na trzech poziomach skóry,  opóźniając tym samym procesy jej starzenia.
Ekstrakt z algi Laminaria-  biologiczny czynnik lipidowy nowej generacji, bogaty w pochodne kwasu liponowego i w odżywcze witaminy. Wzmacnia barierę lipidową oraz regeneruje uszkodzony naskórek. Łagodzi podrażnienia i pomaga w odzyskaniu właściwego poziomu wrażliwości skóry. Niweluje uczucie dyskomfortu, nadwrażliwości skóry oraz stymuluje jej funkcje ochronne zabezpieczające przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.
Bio-lipopeptyd- synergiczne połączenie peptydu i  ceramidu, które zapewnia  silne działanie przeciwzmarszczkowe. Stymuluje procesy  naprawienia uszkodzeń wywołanych starzeniem się skóry. Wyraźnie wzmacnia struktury białkowo-lipidowe odpowiedzialne za utrzymywanie prawidłowej spoistości komórek, dzięki czemu owal twarzy ulega wzmocnieniu, a objawy starzenia stają się mniej widoczne.
Aqua Calcis- farmakopealna woda wapienna, o właściwościach antyseptycznych, kojących i łagodzących podrażnienia.

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ:
• regeneracja (73%**) i poprawa odżywienia (77%**)
• wzrost nawilżenia i wygładzenia (96%*)
• niwelowanie podrażnień (85%*) i oznak zmęczenia (92%*)
• redukcja zmarszczek atroficznych i grawitacyjnych o 19%***
*% badanych z widoczną poprawą skóry w teście in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris po 4 tygodniach .stosowania.
**% badanych z widoczną poprawąskóry w teście in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris po 1 aplikacji.
*** wyniki aparaturowe w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris po 1 aplikacji.

Sposób użycia:
Dermomaskę należy stosować na oczyszczoną skórę twarzy pozostawiając ją na 20 minut do wchłonięcia. Nadmiar delikatnie wklepać w skórę lub usunąć zwilżonym płatkiem kosmetycznym.  Stosować zamiennie z kremem na noc 1-2 razy w tygodniu dla wzmocnienia pielęgnacji przeciwzmarszczkowej.
Cena: 55 zł/75 ml
Dermomaski, jak cała przeciwzmarszczowa seria Dr Irena Eris, dostępne są wyłącznie w aptekach.
www.DrIrenaEris.com

Tagi: , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane