stickyimage

Sesja najnowszej kolekcji Joannahorodyńskagatta

Najnowszą kolekcję Joanny Horodyńskiej dla Gatty,  „Zimowe latawce”, w wyjątkowo kobiecych, sensualnych kadrach uwieczniła znana fotograf Aldona Karczmarczyk. Jej zdjęcia, tak jak i poszczególne modele Joannahorodyńskagatta, tworzą piękną, subtelną całość – jesienno-zimową historię dla kobiet poszukujących nowych, modowych doznań.

Zdjęcia najnowszej kolekcji Joannahorodyńskagatta z jednej strony cechuje subtelność i surowa, ascetyczna sceneria, z drugiej mocne akcenty kolorystyczne oraz 100% kobiecości. To modowy i fotograficzny manifest autorki kolekcji – Joanny Horodyńskiej i fotograf Aldony Karczmarczyk, które tworząc odważne, zdecydowane kadry, podkreśliły, że nowa odsłona Joannahorodyńskagatta to propozycje dla kobiet świadomych swojego stylu.

Za stylizację Joanny Horodyńskiej – projektantki i  jednocześnie modelki prezentującej własne, jesienno-zimowe propozycje dla Gatty – odpowiadał . Autorka miała jednak duży wpływ na prezentowane sylwetki, gdyż, tworząc kolekcję wiedziała jakie zestawienia pasują do siebie najlepiej i jakimi dodatkami warto je uzupełnić.

Z każdą kolekcją dla Gatty staram się pokazać całkiem inne oblicze mody. Tym razem postawiłam na klasykę, vintage oraz sport. Niebanalne zestawienia, kolorowe akcenty i perfekcyjne ujęcia Aldony nadały całości wyjątkowego charakteru, który oddaje z całą pewnością ducha mojej nowej, jesienno-zimowej kolekcji. Subtelnej, kobiecej, ale też zdecydowanej i odważnej” – powiedziała Joanna Horodyńska, autorka kolekcji Joannahorodyńskagatta.

Zdjęcia przygotowane zostały w nowoczesnej konwencji. Widoczne są na nich charakterystyczne dla Aldony Karczmarczyk smugi światła i bliki. Prezentowane sylwetki przedstawione zostały na szarym, surowym tle. To uwydatniło intensywne kolory i odważne akcenty obecne w kolekcji.

Zdjęcia autorstwa Aldony Karczmarczyk wykorzystane zostaną w materiałach promujących nową kolekcję Joannahorodyńskagatta – m.in. w jesienno-zimowym look booku.
Kolekcja „Zimowe latawce” dostępna będzie w wybranych salonach firmowych Gatty na początku września 2012 roku.


źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane