stickyimage

Serum Racoon – pielęgnacja włosów o każdej porze roku

Serum Xtend brytyjskiej marki Racoon to jeden z najsilniej działających kosmetyków do regeneracji włosów. Jest to najnowszej generacji  serum komórkowe, oparte na bazie naturalnych składników, które wypełniają  i wzmacniają włókna włosów od cebulek, aż po same końce.

Kosmetyk zapewnia  pielęgnację odżywczą, która nie tylko chroni włókno włosa, ale jednocześnie działa naprawczo, by zachować jakość materii włosa i wzbogacić je w substancje wzmacniające. Włosy zyskują blask, sprężystość i nie lamią się. Serum Xtend można stosować dla włosów naturalnych,  jak i przedłużanych, na suche lub mokre włosy*. Intensywna regeneracja i odżywienie włosów jest potrzebne szczególnie po letnich wakacjach,  gdyż słońce, kąpiele w morzu lub w basenach bardzo wysuszają i osłabiają włókna każdych włosów. Tradycyjne odżywki są w takich wypadkach zbyt słabe, tylko specjalnie opracowana formuła serum skutecznie przywróci włosom zdrowy wygląd i blask.

Racoon to brytyjska marka ekspercka w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów, autorską metodą, która od lat jest powszechnie stosowana w krajach Europy Zachodniej. W palecie kosmetyków Racoon International znajdują się także szampon, odżywka oraz mgiełka do stylizacji.

* Dobra rada stylisty Racoon:

– lepszy rezultat uzyskamy nakładając serum Xtend na włosy na  minutę przed suszeniem, gdyż   wchłanianie produktu będzie przyspieszone.
Więcej informacji o zabiegach  i marce Racoon znajduje się na stronie:  www.racoon.pl oraz na profilu Facebook www.facebook.com/stylizacje.wlosow

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane