stickyimage

Seminarium Maniewski Academ – 27 kwietnia Forum Fryzjerstwa Look w Poznaniu

Maciej Maniewski poprowadzi seminarium szkoleniowe Podczas Forum Fryzjerstwa LOOK w Poznaniu. W niedzielę (27 kwietnia) zaprezentuje najlepsze techniki cięcia i koloryzacji oraz światowe inspiracje i trendy w stylizacji włosów.

Forum Fryzjerstwa LOOK w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich to największe targi branży fryzjerskiej w Polsce. To niepowtarzalna okazja, by przyjrzeć się mistrzom fryzjerstwa „w akcji” i wziąć udział w profesjonalnych warsztatach.

Maciej Maniewski – twórca Maniewski Academy od lat organizuje konferencje dla profesjonalistów oraz szkoli młodych, utalentowanych fryzjerów. Czołowy designer sztuki fryzjerskiej i autor metamorfoz wielu polskich gwiazd, po raz pierwszy poprowadzi warsztaty podczas Forum Fryzjerstwa LOOK.

Seminarium z Maciejem Maniewskim będzie składać się z dwóch części – szkolenia oraz pokazu mody. Tematem warsztatów będą merytoryczne podstawy profesjonalnych cięć, zagadnienia z zakresu strzyżeń, koloryzacji i stylizacji oraz kreatywnych upięć. Swoje umiejętności zaprezentują najlepsi styliści Maniewski Academy z Maciejem Maniewskim na czele. Seminarium zakończy pokaz mody wraz z prezentacją najnowszej kolekcji fryzur SHAPE na sezon jesień/zima 2014.

Udział w Seminarium potwierdzili liczni goście ze świata show biznesu, nie tylko pasjonaci fryzjerstwa, ale również mody i sztuki.

Zgłoszenia można kierować na adres academy@maniewski.pl.
Więcej informacji na temat Seminarium na stronie www.maniewski.pl

www.maniewski.pl

Maciej Maniewski to ceniony stylista włosów i designer sztuki fryzjerskiej oraz twórca marki Maniewski Hair & Body. Od kilkunastu lat dzieli się swoim talentem i tworzy inspirujące trendy. Stylizuje przy sesjach dla topowych marek i na planach filmowych. Dba o wizerunek polskich gwiazd – jest autorem wielu głośnych metamorfoz fryzjerskich.

Tagi: , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane