stickyimage

Samsung Irena Run już 19 maja

W sobotę 19 maja 2012 r. na Polach Mokotowskich w Warszawie odbędzie się trzecia edycja biegu Samsung Irena Run. Biegowi przyświecać będzie hasło Biegam dla siebie, biegam dla innych. Dochód z wpisowego za bieg, podwojony przez firmę Samsung, zostanie przekazany na wsparcie podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych.

Tegoroczny bieg Ireny Szewińskiej odbędzie się 19 maja na Polach Mokotowskich w Warszawie. Uczestnicy będą mieli do pokonania pięciokilometrową trasę. Zwycięzcy biegu zostaną nagrodzeni skuterami marki Vespa. Osoby, które zajmą dalsze miejsca dostaną m.in. rowery miejskie czy sprzęt elektroniczny marki Samsung. Wydarzenie będzie obfitować w różne atrakcje i konkursy. Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 rano i potrwa do około 18.00.

Opłata rejestracyjna wynosi 30 zł i w całości będzie przeznaczona na organizację wyjazdów wakacyjnych dla potrzebujących dzieci, podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Dodatkowo Samsung przekaże kolejne 30 zł za każdy kupiony pakiet startowy, zwiększając tym samym dwukrotnie kwotę, jaką ostatecznie otrzyma Stowarzyszenie.

Tegoroczna edycja będzie szczególna ze względu na nadchodzące Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie. Jako ich sponsor, Samsung pragnie zachęcić wszystkich chętnych do wspólnego przeżywania emocji sportowych i propagowania ducha olimpijskiego. Przede wszystkim jednak pragnie przybliżyć atmosferę wielkiego biegu z ogniem olimpijskim, w którym już w lipcu tego roku weźmie udział zaproszona przez firmę Samsung reprezentacja polska. 20 i 21 lipca w Londynie Polacy pobiegną w sztafecie olimpijskiej. 19 maja wszyscy możemy pobiec w biegu Samsung Irena Run – dla siebie i dla innych. Całkowity dochód z biegu zostanie przekazany na organizację wyjazdów wakacyjnych dla dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych.

Samsung od lat wspiera ideę ruchu olimpijskiego, będąc sponsorem igrzysk olimpijskich w Seulu (1988), Pekinie (2008), Vancouver (2010), a także najbliższych igrzysk w Londynie (2012) oraz kolejnych w Soczi (2014) czy Rio De Janeiro (2016). Firma jest również Partnerem Prezentującym Sztafety Olimpijskiej dając szansę ludziom z całego świata doświadczenia zaszczytu uczestniczenia w tak szczególnym wydarzeniu, jakim jest niesienie ognia olimpijskiego.

Bieg Samsung Irena Run

Sam bieg Samsung Irena Run z udziałem celebrytów i byłych olimpijczyków to nie jedyna atrakcja przewidziana dla warszawiaków, którzy stawią się na starcie gotowi do wsparcia SOS – Wiosek Dziecięcych. Jako dumny sponsor Igrzysk Olimpijskich w Londynie, Samsung zaprasza do wzięcia udziału w małej olimpiadzie dla dzieci – zestawie ośmiu dyscyplin sportowych, w których przyszli olimpijczycy będą mogli zmierzyć się z trudnościami, które napotkają profesjonalni sportowcy w czasie zawodów w Wielkiej Brytanii.

Oprócz ośmiu stacji olimpijskich – skoku w dal, piłkarskiej bramki celnościowej, ergometru wioślarskiego, biegu w workach, biegu przez płotki, testu sprawnościowego, koszykówki i biegów – firma Samsung zaprasza do klimatycznej kawiarni  zaadaptowanej według londyńskiego wyczucia stylu, a także do stref relaksu z produktami marki Samsung. Ponadto na imprezie dowiecie się więcej na temat ideii  SOS – Wiosek Dziecięcych.

Gwiazdą dnia będzie Novika, wokalistka zespołu Futro i DJka, która grała m.in. przed Morcheebą, Gotan Project, Mobym i Björk. W 2011 roku została nagrodzona Fryderykiem za Album Roku w kategorii Muzyka klubowa i elektroniczna za płytę „Lovefinder”.

Postaw sobie wyzwanie i weź udział w biegu jak prawdziwy maratończyk!

źródło:materiały prasowe

 

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane