stickyimage

Ruszyła akcja promocyjna KLM – Łap okazję przez 6 dni!

 Ruszała specjalna akcja sprzedażowa biletów lotniczych KLM, która potrwa przez kilka dni dni. Ceny wybranych przelotów zostały obniżone nawet do 50 procent. Oferta KLM do 22 bajecznych miast obowiązuje między 19 a 24 września br. i obejmuje loty realizowane od startu promocji, aż do 31 marca 2014 roku. Szczegóły akcji dostępne są na stronie www.6dniklm.pl.

Na promocyjnej liście znalazły się aż trzy słynne chińskie metropoliePekin, Hongkong i Szanghaj. Bilety do tych miast można kupić w cenie poniżej 1 600 PLN. Opera pekińska, połączenie śpiewu, walk i akrobacji, Zakazane Miasto, czy Świątynia Nieba – to dopiero przedsmak tego, co można zobaczyć w Pekinie. Osoby, które podróżują po świecie z myślą  o najwykwintniejszej kuchni powinny obowiązkowo spróbować w Chinach kaczki po pekińsku i tzw. jajek tysiącletnich (lub stuletnich). Dzięki wyjątkowej technice przyrządzania są po prostu przepyszne, choć niektórych przerażają swoim wyglądem. Na liście jest również Osaka, trzecie co do wielkości miasto w Japonii. Ojczyzna walk sumo słynie ze zdrowej żywności zapewniającej długowieczność. Nie zabrakło również wyczekiwanej przez wielu Tajlandii, do Bangkoku można polecieć już za około 1 900 PLN.

Wśród proponowanych odległych zakątków świata jest również stolica modnego ostatnio wśród globtrotterów Omanu dostępna za niecałe 1 500 PLN.  Miasto Maskat słynie z omańskiej chałwy, popularnych w regionie dań z mięsa rekina oraz jest doskonałym punktem startowym w podróży po krajach Bliskiego Wschodu.

W ofercie afrykańskiej dostępne są dwa miasta: Harare stolica Zimbabwe oraz Kilimandżaro w Tanzanii, położone na granicy z Kenią. Czarny Ląd pełen jest dzikich zwierząt i niezwykłej roślinności. Nie lada atrakcją dla turystów są specjalnie organizowane tu safari wozami terenowymi czy tydzień życia Masaja. W ten sposób można nie tylko zdobyć umiejętności przetrwania w buszu, lecz przede wszystkim zakosztować życia Masajów, np. tropienia słonia, używania włóczni czy budowy obozu.

Kolejny kierunek w promocji KLM to Wyspy Karaibskie. Poza plażami, błękitną wodą  i koktajlami z palemką na uwagę zasługują również zabytki kolonialne i tamtejsza kuchnia. W ofercie KLM znalazły się aż trzy destynacje: tętniąca życiem stolica Kuby Hawana, w połowie holenderska, a w połowie francuska wyspa Sint Maarten oraz propozycja dla tych, którzy wolą spędzać wakacje na kontynencie – Panama (w cenie poniżej 3 000 PLN).

Pozostając na zachodniej półkuli, KLM oferuje kolejne trzy kierunki: pełne słońca Sao Paulo największe miasto w Brazylii, które to za sprawą włoskiej i chińskiej dzielnicy bywa porównywane do Nowego Jorku. Ponadto dostępne jest Buenos Aires i Lima. Obywa miasta znane są z wyśmienitej kuchni. Buenos Aires jest stolicą ulicznych pokazów tanga oraz słynnych argentyńskich steków. Z kolei Lima to „brama wjazdowa” do świata zabytków wraz z najlepiej zachowanym miastem Inków Machu Picchu. Przelot do każdego z trzech wymienionych miast można kupić w cenie poniżej 3 000 PLN i jest to nie lada okazja, gdyż standardowo bilety do tych miejsc kosztują między 4 500 a 5 000 PLN.

Superceny dostały też najbardziej popularne kierunki w USA i Kanadzie – np. Nowy Jork i Chicago dostępne są poniżej 1 800 PLN a Toronto za około 2 000 PLN. Dla osób, które nie planują dalekich podróży linie AIR FRANCE KLM przygotowały specjalną ofertę przelotów do Francji i Holandii. Tylko do 21 września br. bilety lotnicze do Paryża i Amsterdamu będą kosztowały około 440 PLN.

Mamy nadzieję, że wyjątkowo atrakcyjne ceny biletów lotniczych zachęcą szczególnie te osoby, które od dawna marzyły o wspaniałej podróży do realizacji swoich planów. Pula biletów jest duża, ponieważ ceny promocyjne dotyczą podróży aż do końca marca 2014, choć pewne kierunki cieszą się ogromną popularnością i bilety do nich będą szybko znikać. Przy wyborze biletu lotniczego warto również pamiętać, że wszystkie proponowane przeloty realizowane się zawsze z i do Warszawy, a przesiadki odbywają się wyłącznie w Amsterdamie – ogłoszone najlepszym lotniskiem w Europie.” – powiedziała Agnieszka Plewczyńska, Marketing Manager AIR FRANCE KLM Poland.

KLM oferuje bardzo wygodny sposób sprawdzania dostępności miejsc  w najlepszej cenie za pomocą specjalnego narzędzia na stronie www.klm.pl. W zakładce „Plan and Book” (zaplanuj i zarezerwuj) wystarczy wybrać „Lowest Fares Calendar” (kalendarz niskich cen). Po wpisaniu wybranej destynacji system pokazuje wszystkie dostępne daty w najniższych cenach oferowanych przez holenderskiego przewoźnika.

Bilety KLM w wyjątkowych cenach można kupić na stronie www.klm.pl, za pośrednictwem call center KLM tel.: 22 55 66 444  oraz w biurach podróży na terenie całej Polski. Szczegóły na temat promocyjnych cen i dostępnych kierunków można śledzić na stronach: www.6dniklm.pl i www.klm.pl.

AIR FRANCE KLM

Grupa AIR FRANCE KLM jest znaczącym graczem w branży transportu lotniczego i niekwestionowanym liderem w obsłudze rejsów dalekiego zasięgu do i z Europy. Obecnie AIR FRANCE KLM może poszczycić się ponad 77 milionami pasażerów i transportem 1,4 miliona ton ładunków rocznie. Grupa obsługuje łącznie 243 porty lotnicze zlokalizowane w 103 krajach, a jej flota liczy 573 samoloty. Linie, posiadające porty macierzyste na lotniskach Paryż-Charles de Gaulle i Amsterdam-Schiphol, obsługują łącznie ogromną sieć połączeń. Grupa posiada również wiodący w Europie program lojalnościowy Flying Blue, liczący już ponad 21 milionów członków.  AIR FRANCE KLM wspólnie z partnerami – liniami Delta i Alitalia – tworzy największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. AIR FRANCE i KLM należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 19 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń – ponad 15,5 tysiąca lotów dziennie, do 1000 miejsc, w 187 krajach. Więcej informacji o AIR FRANCE KLM dostępnych jest na stronie: www.airfranceklm.com. Informacje na temat najnowszych promocji cenowych dostępne są na stronach www.airfrance.pl oraz www.klm.pl oraz pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444.

Grupa AIR FRANCE KLM po raz 5 została światowym liderem w kategorii „Transport” w rankingu przedsiębiorstw uwzględniających w swojej polityce cele społeczne i ekologiczne The Dow Jones Sustainability Index 2013 (DJSI). Ponadto Grupa utrzymała 24 lokatę wśród najbardziej zrównoważonych firm na świecie. Linie AIR FRANCE KLM są również 9 rok z rzędu liderem w sektorze „lotnictwo”.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane