stickyimage

Rozświetlona noc w pokoju dziecięcym – dekoracje okienne z kolekcji Fluoseries marki Haft

Moment, gdy trzeba zgasić lampkę nocną i położyć się do snu dzieci potrafią odkładać w nieskończoność. Możemy jednak sprawić, by na tę chwilę czekały z przyjemnością – bajkowe wzory na firance rozświetlające ciemność pokoju ułatwią pociechom co noc przenosić się w krainę sennych przygód.

Na dobry sen
Na wystrój dziecięcych pokoi wpływa nie tylko kolorystyka dostosowana do ich upodobań, ulubione zabawki czy meble, ale i elementy dekoracyjne, które zdobią okna. Firanki żakardowe marki Haft z kolekcji Fluoseries to propozycja przygotowana z myślą o potrzebach najmłodszych domowników. Za dnia delikatne, zabawne wzory oddziałują na fantazję i rozweselają dziecko. Największe wrażenie firanki robią w nocy – fluorescencyjne elementy świecą po zgaszeniu światła, tworząc niezwykły, bajkowy klimat. Dostępnych jest kilka modeli ze zwierzętami w roli głównej, między innymi ze świecącymi kotkami i sowami. Wzory są na tyle uniwersalne, że sprawdzają się zarówno w pokoju dziewczynki, jak i chłopca, a także wtedy, gdy rodzeństwo współdzieli pokój.

Ładne i praktyczne
Firanki posiadają wszytą taśmę marszczącą, dzięki czemu od razu po założeniu układają się w piękne, równe fałdy. Bezproblemowe jest również ich wypranie – barwniki fluorescencyjne są na tyle trwałe, że

firanki z kolekcji Fluoseries pierzemy w taki sam sposób, jak tradycyjne. Dodatkowo firanki wykonane są z bardzo delikatnej dzianiny, dzięki czemu w ciągu dnia nie blokują napływu słońca ani powietrza.

Informacje dodatkowe:
Symbol: 218440/160f „KOTY”, 160 cm x 300 cm, ok. 70 zł, dostępna w dobrych sklepach z dekoracjami okiennymi.
Symbol: 218510/160f „SOWY”, 160 cm x 300 cm, ok. 70 zł, dostępna w sprzedaży wysyłkowej.
Producent: Fabryka Firanek
i Koronek HAFT S.A.
www.haft.com.pl

Tagi: ,

Skomentuj artykuł

Wymagane